Turkcell Bedava İnternet

admin
Ekim 19, 2017

Türkiye’nin en büyük GSM operatöründen Turkcell 33 milyonu aşkın kullanıcı adına yenilerini katmak için sürekli olarak bir takım kampanyalar düzenliyor.Düzenlemiş olduğu bu kampanyalarla 2017 yılında oldukça geniş bir müşteri topluluğuna ulaşmış ve bedava internet kampanyalarını 2018 yılında da sürdürecek.

Turkcell Bedava 10 GB İnternet Paketi


2017 yılı içerisinde düzenlenmiş olan bütün GSM operatörlerinin kampanyaları baz alındığında en Bonkör olan kampanya Turkcell 10 GB internet paketi oluyor. Tam 10 GB internet kazanabileceğiniz bu kampanya ile birlikte internette istediğiniz gibi gezinti yapabiliyorsunuz. Turkcell BİP Messenger uygulaması sayesinde 1 ay boyunca hattınıza tanımlanmış olan 12 GB interneti kullanabilirsiniz.Kampanyadan ilk başvuran 200 bin kişi faydalanacaktır. 200 bin kişilik opsiyon dolduğunda ise ek bir kota açılacak ve bu sefer 10GB yerine 5 GB internet hediye edilecek.

Turkcell 10 GB bedava internet

Turkcell 10 GB bedava internet paketinden faydalanabilmek için Turkcell bip Messenger uygulamasından 30 farklı kişiyi aramanız yeterli. Böylece 30 farklı kişi arandığında ilk 200000 kişinin arasında bulunursanız Turkcell “Bi’Ara”kampanyası ismi ile birlikte 10 GB internet paketini kazanacaksınız.

Turkcell 2 GB Hediye İnternet

31 Aralık 2017 tarihinde sona erecek olan kampanya ile birlikte Faturalı aboneler Turkcell 2 GB bedava internet kazanabilecekler. Turkcell’in sunmuş olduğu 2 GB bedava internet kampanyasından istifade etmek için yapılması gereken şey oldukça basit. Turkcell operatöründen otomatik ödeme talimatı verdiğiniz anda hesabınıza 2GB ücretsiz internet paketi tanımlanacak.

Turkcell 12 ay boyunca 2GB

Faturasız olan Turkcell aboneleri eğer faturalı bir hatta geçiş yaparlarsa otomatik olarak bu abonelerin hatlarına 12 ay boyunca 2 GB internet yansıtılacak. Böylece Turkcell bedava internet paketi kapsamında sunulmuş olan 2 GB interneti bir yıl boyunca alarak toplam 24 GB ücretsiz internet paketin sahibi olunabilecek.

Turkcell Bedava İnternet

Diğer GSM operatörlerinden Turkcell yeni gelenler 12 ay boyunca her ay 1 GB bedava internet kampanyasından faydalanabilirler.Kampanya kapsamında sunulan 1 GB internetten faydalanabilmek için BolGnç Full 6 GB,Gnç Full 8 GB, Gnç Full 10 GB, Fırtına Eko ve Fırtına Süper; Yeni Yıldız 2GB, Yeni Yıldız 3GB paketlerinden satın almak yeterli olacak. Böylece 30 gün boyunca kullanacak olduğunuz bir GB bedava internet hattınıza tanımlanmış olacak. 12 ay boyunca her ay 1 GB internet kazanabilirsiniz.

1 GB Haftalık

Eğer Turkcell’in mobil cihazlara uyumlu olan Turkcell UPCALL  uygulamasını telefonunuza indirirseniz 1 hafta boyunca 1 GB bedava internetin sahibi olacaksınız.Sadece Ramazan ayında geçerli olan bu kampanyadan faydalanabilmek için Google Play Store‘den veya AppStore’dan Turkcell UPCALL  uygulamasını indirip kurmanız yeterli.Bunun sonucunda 1 GB interneti bir hafta boyunca kullanabileceksiniz.

Turkcell Dergilik

1 GB bedava internet kampanyalarından bir tanesinde de Turkcell Dergilik uygulamasını indirip kurmanız yeterli. Böylece 1GB bedava internetin sahibi olabilirsiniz. Google Playstore veya AppStore mağazasına girerek Turkcell Dergilik uygulaması indirdiğinizde hattınıza 1 ay boyunca 1 GB internet tanımlanacak.

Turcell 10 GB

Turkcell 10 GB bedava internet kampanyası kapsamında kazanacak olduğunuz gigabaytları 30 gün boyunca kullanabilirsiniz.Ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz bu kampanyadan 31 Mayıs 2017 tarihine kadar başvuru yaptığınıza faydalanıyorsunuz. Platin Paket hedefine ulaştığınızda hattınıza 10 GB internet tanımlanacak.İptal ettirmek istiyorsanız da IPTAL ELCILER 10GB yazıp 2200’a SMS göndermeniz yeterli olacak.

Yeni 1 GB İnternet

4 Mayıs tarihinde yaşanan şebeke sorunundan dolayı Turkcell herkesten özür mahiyetinde 1 hafta boyunca kullanabileceği 1gigabayt mobil interneti hattınıza yüklüyor.

Bip Messenger Turkcell Bedava İnternet

Yeni Bip

Akıllı telefonlarınıza Turkcell bip Messenger uygulamasını mağazalardan indirip yüklediğinizde 1 ay boyunca 1 GB internet hediye edilecek.

Turkcell Salla Kazan 10GB Bedava internet

Bütün 4,5 G abonelerinin faydalanabilecek olduğu Turkcell salla kazan kampanyası 24 Nisan 2017 tarihine kadar geçerli. Turkcell salla kazan ile bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell hesabınıza giriş yaptıktan sonra salla kazan sekmesinde göz atmanız neticesinde 10 GB internet kazanabileceksiniz.

Günlük 500 MB

Turkcell’in sunmuş olduğu günlük 500 megabayt bedava internet kampanyasından 24 Mayıs 2017 tarihine kadar faydalanabilirsiniz. turkcell.com.tr adresini giriş yapıp sağ üst köşeden giriş hızlı giriş menüsüne girdiğinizde Turkcell bedava internet hesabınıza yüklenecek.

4,5 G Bip

Eğer Turkcell Hazır Kart 3’lü paketlerden birini kullanıyorsanız ve 4,5 G abonesi iseniz bipMessenger üzerinden yapacak olduğunuz sesli ve görüntülü konuşma neticesinde 1 GB Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz.

Bip

Bip Messenger uygulamasını akıllı telefonunuza indirip kurup diğer arkadaşlarınızı da davet ettiğiniz de bip Messenger sayesinde 1GB bedava internet kazanabileceksiniz.

30 Ağustos Turkcell

Turkcell 30 Ağustos bedava internet kampanyasından faydalanmak için Turkcell operatörüne abone olmanız yeterli. Böylece 24 saat boyunca 1000 dk + 1 GB internet + her yöne 500 dk + 1000 SMS + fizy + TV+  2 GB internet kazanmış olacaksınız.bip Messenger kullanıcıları da 30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında 1000 dakika ve 1 GB internet kazanmış olacaklar.

Turkcell 15 Temmuz 1 GB Bedava İnternet

15 Temmuza özel 500 dakika konuşma paketi 1000 adet SMS 1GB bedava internetin sahibi olabilirsiniz. 15 Temmuz günü 09.00 ile 16 Temmuz günü 09.00 arasında bütün Turkcell abonelerine opsiyonlar hediye olarak sunulacak.

1 GB Ramazan Bayramı Turkcell

Turkcell abonelerinin Ramazan Bayramında sevdikleriyle rahat bir şekilde konuşabilmesi için Turkcell haftalık 1GB bedava internet hediye edecek.Kampanyadan faydalanmak için 90 günden fazla süreyle Turkcell abonesi olmanız yeterli.

Turkcell Ramazan’a Özel

2017 Ramazan Ayı’na özel olarak Turkcell’in hazırlamış olduğu paketlerden birisinde de bip Messenger uygulamasını indirip uygulama üstünden arkadaşlarınıza mesaj gönderdiğinizde 16 GB’a kadar internet kazanabiliyorsunuz. 15 arkadaşa mesaj gönderirseniz bir haftalık 1 GB internet 20 arkadaşa mesaj gönderirseniz bir haftalık 2 GB internet 25 kişiye mesaj gönderirseniz mobil hattınıza otomatik olarak 2 GB internet tanımlanacak.Aylık 50 farklı kişiye mesaj gönderdiğinizde 10 GB internetin sahibi olabilirsiniz.

Kurban Bayramı Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

2017 yılındaki Kurban Bayramı’nda Turkcell abonelerikarlı çıkacak. Turkcell bip Messenger uygulaması ile Turkcell hediyesinden istifade edebilirsiniz.

Turkcell Bayram Hediyeniz Hazır

Turkcell 2017 Kurban Bayramı’nda bedava internet kampanyasından faydalanmak için bip uygulamasından 20 kişiye mesaj göndermeniz gerekiyor.Böylece 1 GB internet kazanabileceksiniz. Eğer 50 farklı kişiye mesaj gönderirseniz tam 10 GB bedava internet Turkcell tarafından size hediye edilecek.

Turkcell Hediye İnternet Paketleri

Eğer telefonunuz kapalıyken sizi arayan kişileri öğrenmek istiyorsanızTurkcell’in sunmuş olduğu Kim Aramış paketinden bunu kolayca halledebiliyorsunuz. Zira Turkcell Kim Aramış paketi aylık sadece 1,49 lira.Paketi kullanmak ve denemek için DENE KIM yazıp 2200’a kısa mesaj göndermeniz yeterli olacak. Böylece sizi kimin aradığını kolayca öğrenebiliyorsunuz.