Turkcell Bedava Sms Paketleri

admin
Ekim 19, 2017

Son yıllarda akıllı telefonlar için artan uygulamalar ve sosyal medyanın daha çok kullanılması nedeniyle telefon kullanımlarında internet çok daha ön plana çıkmıştır. Mobil internet kampanyaları ile en ilgi çekici tarifeleri oluşturan ve Türkiye genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan Turkcell yeni bir kampanya sayesinde birçok müşterisi için avantaj oluşturuyor. Tarifeleri ile birlikte sunmuş olduğu bedava internet paketleri sayesinde kullanıcılar için rahatlık oluşturan Turkcell firması bedava mesajlaşma noktasında da yeni paket ile göz dolduruyor. Turkcell tarafından bedava sms kapsamında sunulan yeni paket sektör dahilinde bulunan en avantajlı paketlerden birisi konumunda bulunuyor. Turkcell gerçekleştirdiği bu kampanyalar sayesinde Türkiye’de kullanıcı sayısını artırırken yüksek teknolojili hizmetlerini daha fazla artırıyor. Sizin için yaptığımız araştırmalar sonucunda Turkcell’in yeni bedava sms kampanyası ile ilgili tüm bilgileri edindik.

Turkcell tarafından Turkcell Bedava SMS 2018 adı altında sunulan paket ile birlikte kullanıcılar bedava mesajlaşma konusunda da rakiplerine göre çok daha avantajlı bir konuma gelecekler. Mobil hat kullanıcıları için yüksek memnuniyet oluşturmak adına bu kampanya ile Turkcell firması büyük bir ihtiyacı da cevap oluşturuyor. Birçok kullanıcı tarafından yeterli gelmeyen mesajlaşma paketlerine cevap olarak getirilen Turkcell Bedava SMS 2018 paketiyle birlikte aboneler her ay sonuna kadar aktif olabilecek bir mesaj paketine sahip oluyorlar. Turkcell tarafından sunulan bu bedava mesajlaşma ve bedava internet paketleri gibi farklı paketleri tercih ederek mesajlaşmanın rahatlığını ve keyfini çıkarabilirsiniz.
Turkcell Bedava SMS 2018 Paketine Nasıl Katılabilirsiniz?

Gerçekleştirdiğimiz araştırma sonucu Turkcell tarafından başlatılacak Turkcell Bedava SMS 2018 paketlerine katılım için yapmanız gereken çok basit işlemler bulunuyor. Özellikle katılım sağlamak adına Turkcell iletişim merkezlerini ziyaret ederek isteğinize uygun bir şekilde tarife ve paket seçimi yapabilirsiniz. İletişim merkezleri üzerinden hizmet almak yerine internet yolunu tercih eden müşteriler online kanallar yoluyla da paket seçimi yapabilir ve hemen kullanmaya başlayabilir. Aynı şekilde müşteri hizmetleri ile irtibat kurarak istenilen paket talep edilebilir ve pakete geçiş ile katılım sağlanabilir.

Turkcell Bedava SMS 2018 paketlerine katılım için gereken herhangi bir şart bulunmamaktadır. Turkcell firması üzerinden Telekomünikasyon hizmeti alan tüm bireysel müşteriler istedikleri an bu kampanyaya katılım sağlayabilirler. Hatta müşteriler arasında bulunan faturalı veya ön ödemeli yani hazır kartlı kullanıcılar herhangi bir fark bulunmaksızın bu kampanyadan faydalanabilir. Kampanya tüm kullanıcılar için Turkcell’in birçok bedava internet paketi gibi bedava mesajlaşma paketi sunmaktadır. Bu nedenle bulunduğunuz tarife veya ödeme koşulunuz fark etmeden kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Kampanyaya katılım sağlandıktan sonra istenilen durumda iptal edilmesi de mümkün olmaktadır. İptal talebinde bulunabilmeniz için hesabım uygulaması üzerinde tanımlı olan fırsatın iptal edilmesini isteyebilirsiniz. Ayrıca pratik bir diğer yöntem olarak 0532 532 00 00  numarasından çağrı sağlayarak iptal talebinde bulunabilir ve çıkış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
2018 Turkcell Bedava SMS Paket İçeriği Nelerdir?

Turkcell tarafından kullanıcılara sunulan 2018 Turkcell Bedava SMS paket içeriğinde farklı özelliklerle birlikte kullanım modelleri bulunmaktadır. İhtiyaçlara yönelik olarak tercih edebileceğiniz paketler fiyat ve içerik noktasında değişmekle birlikte hepsinde Turkcell tarafından bedava SMS kullanıma sunulmaktadır. Tercih edebileceğiniz paketler arasında;

  • Turkcell her yöne 500 bedava SMS paketi kapsamında 30 gün boyunca geçerli her yöne 500 SMS sadece aylık 8 TL karşılığında satın alınabilir.
  • Aylık 5 TL bir ödeme ile 2017 Turkcell her yöne 1000 bedava SMS kampanyasına katılanlar 1000 SMS için kullanım hakkına sahip olurlar.
  • Turkcell her yöne 3000 hediye SMS 2018 kampanyası dahilinde kullanıcılar her yöne 1 ay boyunca geçerli olacak 3000 SMS’e sadece 10 TL karşılığında sahip olabilirler.
  • Kampanya dahilinde kullanılan hakların tamamlanması noktasında Turkcell tarafından tarafınıza bilgilendirme yapılır.
  • Kullanıcılar kullanım haklarının ne kadara ulaştığını ve ne kadar kaldığını öğrenmek için mesaj yoluyla bilgi sağlayabilirler.

Turkcell tarafından sunulan bu kampanyalar sayesinde her ay sabit bir ücret ödeyerek istediğiniz zaman SMS hakkına sahip olabilirsiniz. Günümüzde mesajlaşma yolu ile iletişim kurulması birçok kişi tarafından özellikle iş amacıyla veya sohbet amacıyla tercih edilmektedir. Bu nedenle özellikle genç kullanıcılar tarafından mesaj ihtiyacı daha yüksek olmaktadır. Bu kampanyalar kullanıcıların çok cüzi bir ücretle bedava mesajlaşma şansına sahip olmasını sağlamaktadır.

Turkcell Türkiye genelinde geniş kapsama ağı sayesinde rahat bir kullanım sunarken oluşturduğu tarifeler ile birlikte kullanıcılarını avantajlı konuma getirmektedir. Sürekli bir şekilde gerçekleştirdiğimiz araştırmalar sayesinde Turkcell tarafından kullanıcılara sunulan bedava mesajlaşma ve internet paketleri hakkında bilgi paylaşımı yaparak sizlere bu avantajlardan faydalanma şansı tanıyoruz. Sitemiz üzerinden sürekli bir şekilde kampanya takibi gerçekleştiren müşterilerimiz en avantajlı paketler ve tarifeleri tercih ederek mesajlaşma, konuşma ve internet noktasında daha fazla kullanım hakkına sahip oluyorlar. Turkcell her geçen gün geliştirdiği yeni kampanyaları sayesinde internet, SMS ve konuşma noktasında daha fazla imkan tanıyan tarifeler sunmaktadır.