Turkcell BİP Bi Ara 16 GB Hediye İnternet Kampanyası

Mobil hat kullanıcılarının yüzünü güldüren kampanyalar arasında en fazla ilgi çekenler, daha fazla interneti ücret ödemeksizin ya da az ücret ödeyerek kullanma olanağı veren kampanyalardır.

Turkcell BİP Bi Ara 16 GB Hediye İnternet Kampanyası

Mobil hat kullanıcılarının yüzünü güldüren kampanyalar arasında en fazla ilgi çekenler, daha fazla interneti ücret ödemeksizin ya da az ücret ödeyerek kullanma olanağı veren kampanyalardır. Turkcell hat kullanan abonelerimiz için özel olarak düzenlenen BİPBi Ara 16 GB Hediye İnternet kampanyası ile bedava internetin keyfini çıkarabilir ve kazandığınız interneti dilediğiniz şekilde harcayabilirsiniz. Bu avantajlardan yararlanabilmeniz için:

  • Play Store ya da AppStore’danBİP uygulamasını indirmeniz gereklidir.
  • Katılım için sağlamanız gereken özel bir şart bulunmamakta olup faturalı ya da faturasız abonelerimiz kampanyadan yararlanabilir.
  • BİP üzerinden farklı 5 kişiye mesaj göndermiş olan abonelerimiz kazanmış oldukları 1 GB’ı bir hafta boyunca harcayabilir.
  • BİP üzerinden 2 arkadaşınızı aramanız halinde 2 GB internete sahip olabilir ve kazandığınız hediyeyi 1 hafta kullanabilirsiniz. Aradığınız kişi sayısı 5 olursa kazandığını internet 1 GB, geçerlik süresi ise 1 aydır.
  • 10 farklı kişi BİP üzerinden arandığında 2 GB, 30 farklı kişi arandığında ve ilk 200000’e girildiğinde ise 10 GB kazanarak 1 ay boyunca kullanabilirsiniz.
  • Kullanımınıza sunulan hatlardaki haklar, süre ya da hakkın kullanımı bakımından sona erdiğinde kısa mesajla bilgi verilmektedir. Kısa mesajı beklemeden bilgi sahibi olmak isterseniz 2222’ye ‘KALAN’ yazmanız ya da Hesabım uygulamasına giriş yapmanız yeterlidir.

Turkcell BİP Bi Ara 16 GB Hediye İnternet Kampanyası

Haklar sadece yurtiçinde kullanıma açık olup, kampanyadan ayrılmak isterseniz müşteri hizmetleri yardımcı olacaktır. Aynı işlem için onlien kanalları da kullanabilirsiniz.