Turkcell Destek Hepsi Paketleri Nasıl Yapılır?

Sevdiklerinizle dilediğiniz gibi konuşabilmek için ihtiyacınız olan dakikalar, rahatça mesajlaşabilmek istediğinizde yanınızda olan kısa mesajlar ve olmazsa olmazınız olan internet keyfi için aradığınız paketi buldunuz.

Turkcell destek hepsi paketleri

Sevdiklerinizle dilediğiniz gibi konuşabilmek için ihtiyacınız olan dakikalar, rahatça mesajlaşabilmek istediğinizde yanınızda olan kısa mesajlar ve olmazsa olmazınız olan internet keyfi için aradığınız paketi buldunuz. Nasıl mı? Tabi ki Turkcell’le yanınızda olan destek hepsinin paketleri ile. O halde sizleri daha fazla sabırsızlandırmadan bir an önce paket detaylarına geçelim. Şöyle ki;

  • Kampanyadan yararlanabilmek için ön ödeme destek tarifesinden aboneliğinizin bulunması gerekir.
  • Paketten kalan haklar sonraki aylara devredilmeyecektir.
  • Pakete dâhil olmak için DESTEK yazıp boşluk bırakmalı ardından da TUMU yazmalı 2222’ye ücret ödemeksizin mesaj yollamalısınız.
  • Aylık olarak yalnızca 30 TL ile paketin sahibi olabilirsiniz.
  • Paketi iptal etmek isterseniz IPTAL yazın boşluk bırakın DESTEK yazın boşluk bırakın HEPSI yazın ve 2222’ye yollayın.

Peki, ya ayrıntılarını öğrendiğiniz paketin içeriğinde sizler için ne tür fırsatlar yatıyor? Bu noktada pakete dâhil olduğunuz takdirde Turkcell numaralarına yönelik 1500 dakikalık ve her yön için geçerli olan 500 dakikalık konuşma hakkına sahip olacaksınız. Kısa mesaj olarak sahibi olacağınız haklarınız ise bu ölçüde Turkcell numaraları ile 10.000 her yön içinse 1000 kısa mesaj olacaktır. Paket içerisinde her yön için 100 adet MMS hakkınız da bulunmaktadır. Ayrıca 250 megabyte internet hakkınız da paket içerisinde söz konusu olacaktır. Kısacası bu paketle ister konuşmak isteyin ister sevdiklerinizle fotoğraf paylaşmak isteyin isterseniz de mesajlaşmak yahut internete bağlanmak isteyin fark etmez.