Turkcell Faturalı 3 GB Bedava İnternet Paketi

Uzun yıllardır Türkiye’de en çok aboneye sahip olan Telekomünikasyon firmalarından biri olarak Turkcell, verdiği hizmetlerde etkili iletişim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Turkcell Faturalı 3 GB Bedava İnternet Paketi

Uzun yıllardır Türkiye’de en çok aboneye sahip olan Telekomünikasyon firmalarından biri olarak Turkcell, verdiği hizmetlerde etkili iletişim ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Çekim kalitesi ve yüksek hızlı interneti sayesinde kullanıcıların tercih ettiği Turkcell firması, sağladığı kampanyalar ile de avantaj sunmaktadır. Bu kampanyalardan biri olan Turkcell Faturalı 3 GB bedava İnternet Paketi, 2018 senesinde tercih edilecek ayrıcalıklı paketlerden biridir. Bu paket dahilinde kullanıcılar özel bir şekilde sağlanan içerikleri kullanırken hizmet kalitesi ile birlikte 3 GB hediye internete sahip olmaktadır. Kampanyaya katılım için;

  • Kullanıcıların herhangi bir kısa mesaj yada başvuruda bulunmasına gerek bulunmamaktadır.
  • Gerekli koşullar sağlandığında otomatik olarak internet hediyesi hattınıza tanımlanarak gelen olay mesajı ile aktif olacaktır.
  • Katılım koşulu olarak son 90 gün içerisinde aktif bir şekilde Turkcell mobil hat kullanıcısı olan bireysel veya kurumsal ses hat sahipleri;Mayıs,Haziran ve Temmuz 2017 dönemlerinin son takvim günleride dahil olmak üzere hepsinden sistemde kayıtlı akıllıtelefonlara sahip olan ve toplam olarak bu son 3 ay içerisinde 10 MB ve altında veri kullanımı yapmış olan tüm aboneler bu kampanyadan faydalanabilir.

Kampanya içeriğinde kullanıcılara 30 günlük süreyle 3 GB bedava internet içeriği sunulurken gelen onay mesajı ardından kullanım başlayabilir. Hakların bittiğine dair kullanıcılara kısa mesaj ile bilgi sunulurken kullanım hakları sınırsız bir şekilde tüm internet uygulamaları için geçerlidir.

Turkcell Faturalı 3 GB Bedava İnternet Paketi