Turkcell Faturalı 3 GB Bedava İnternet Paketi

Turkcell firmasının faturlılara özel kampanyalarını hediye ve bedava internet paketlerini hattınıza tanımlayabilir keyifli dakikalar geçirebilirsiniz

Turkcell ülkemizin en eski ve en büyük telekomünikasyon işletmelerinden birisidir. Sürekli olarak büyüyen ve gelişen Turkcell en geniş kapsama alanlarına ve en fazla aboneye sahip gsm operatörü olarak bilinmektedir. Turkcell, abonelerine ve abonesi olmak isteyen kişilere özel pek çok bedava internet kampanyası ve diğer kampanyaları bir arada sunmaktadır. Günümüzde akıllı telefon kullanıcılarının fazla olması ve internet kullanımının artması ile birlikte bu kampanyalar artarak devam etmektedir.

Turkcell Faturalı Hatlarda İnternet Paketi

Turkcell ve diğer gsm operatörlerinden günümüzde en çok kullanılmakta olan hat türü olarak faturalı hatlar görülmektedir. Ülkemizde özellikle lira yüklemek istemeyen kişilerin en çok tercih ettikleri hat türü faturalı hatlardır. Ayrıca faturalı hatlara daha fazla avantajlar sağlanması nedeniyle de herkes tarafından faturalı hat avantajları tercih edilmektedir. Turkcell’de faturalı hatlar için pek çok avantajlı tarife ve paket uygulamaktadır. Bedava internet ya da konuşma gibi avantajlı hediyeler ve tarifeler sürekli olarak abonelere sunulmaktadır. Bu paketlerden birisi Turkcell faturalı hatları için uygulanmakta olan 3 Gb bedava internet paketidir. Faturalı hat kullanıcılarına özel olarak sunulan bu paket özellikle daha fazla internet kullanmak isteyen aboneler için en ideal paketler arasında yer almaktadır.

Turkcell İle 3 Gb Bedava İnternet

Turkcell faturalı hatlar için özel olarak sunmuş olduğu bedava 3 Gb internet paketi için özel bir başvuru yapmanıza gerek yoktur. Bu paket bazı aboneler için özel olarak sunulmaktadır. Doksan gün süre ile aktif olarak faturalı hat kullanan kişilerin Mayıs, Haziran ve Temmuz aylarındaki internet kullanımı 10 Mb’nin altında ise bedava internet kullanım hakkı hatta tanımlanmaktadır. Hatta gelen onay mesajı sonrasında 3 Gb bedava internet hakkınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Bedava internet paketi otuz gün süre ile kullanılabilmektedir.