Turkcell Faturalı Hat Bedava internet Paketleri

Turkcell operatörünün bedava ve hediye internet paketlerini hattınıza tanımlayarak keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Sürekli yetmeyen internet paketlerinden ve satın almak zorunda kaldığınız ek paketlerden sıkıldınız mı? O halde Turkcell bedava internet kampanyaları sizin de yüzünüzü güldürecek! Her ihtiyacınızı karşılayan ve herkese uygun bir kullanım hakkı sunan bu paketlere katılım yeni yıla kadar mümkün olacak. Bu yüzden siz de herhangi bir faturalı internet paketine katılmak için daha fazla beklemeyin! Hemen size en yakın Turkcell bayiine giderek, Turkcell internet sitesine girerek ya da müşteri hizmetlerine bağlanarak paketler hakkında detaylı bilgi alabilir, sorularınızın yanıtlarını kolayca alabilirsiniz.

Turkcell Faturalı İnternet Paketleri

Turkcell’in faturalı bedava internet paketleri yalnızca internet değil, konuşma ve SMS ihtiyaçlarınızı da karşılıyor. Siz de bu paketlerden ihtiyaçlarınıza en uygun olanı kolayca seçebilirsiniz. Turkcell faturalı internet paketlerinden;

  • Her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 3 GB internet paketinize 12 ay taahhüt ile ayda yalnızca 45 TL’ye,
  • Her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 7 GB internet paketinize 12 ay taahhüt ile ayda yalnızca 65 TL’ye ve son olarak
  • Her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 11 GB internet paketinize de yine 12 ay taahhüt ile ayda yalnızca 85 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Paketlere Katılma ve İptal İşlemleri

Turkcell’in faturalı bedava internet paketlerine katılmak için siz de size en yakın Turkcell bayiine uğrayabilirsiniz. Ayrıca paketinizi internet üzerinden aktifleştirebilir ya da telefonunuzda uygun adımları takip ederek SMS ile de paketlere katılım gerçekleştirebilirsiniz. Paketleriniz ve kullanım haklarınız ile ilgili daha ayrıntılı bilgiler ve anında bilgi edinebilmek için ise Turkcell mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Paketlere katılım gerçekleştirdiğiniz taktirde, paketin hattınıza tanımlanması ve kullanım haklarınız ile ilgili bilgilendirmeler size SMS olarak iletilecektir. Paket iptali için ise müşteri hizmetlerinden yardım alabilir ya da Turkcellonline işlemler panelinden işlemlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.