Turkcell Faturasız Destek Tarifesi Paketleri

Turkcell olarak engelli müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik harika fırsatlar sunuyoruz. Avantajlarla dolu paketler kullanıcı tiplerine göre ayrılmaktadır.

Turkcell faturasız destek paketleri

Turkcell olarak engelli müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik harika fırsatlar sunuyoruz. Avantajlarla dolu paketler kullanıcı tiplerine göre ayrılmaktadır. Herkesin ihtiyacına yönelik paketlerimiz bulunuyor. Faturasız Destek Tarifesi Paketi ile mesajlaşma, internet ve konuşma keyfini doyasıya yaşayacaksınız. Destek Hepsi Paketi tüm kullanıcıları oldukça memnun etmekte… Sizler de katılım sağlayarak tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz. Engelsiz paketlere katılım sağlamak için geç kalmayın ve internet, konuşma, mesajlaşma özgürlüğü istediğiniz gibi yaşayın.

Paketlerin içeriği; konuşmapaketi  30 gün süre geçerli olarak 20 TL’ye sunuluyor. Her yöne 500 dk,Turkcellilerle 1500 dk konuşma hakkı bulunmaktadır. Mesajlaşma paketi  ise10 TL karşılığında müşterilere sunulmaktadır. Turkcellilerle 10000 SMS, her yöne 1000 SMS kullanma hakkı bu pakette sizleri bekliyor. İnternet paketinde ise 2 GB internet kullanım hakkı sunulmaktadır. Destek Hepsi Paketi 30 TL’ye sunulmaktadır. 30 TL karşılığında 500 dk her yöne konuşma, 1500 DkTurkcellilerle konuşma, 1000 SMS her yöne, 1000 SMS Turkcellilerle ve her yöne 250 MB internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Her paketin kendi kullanımları dışında sunduğu hediye fırsatları da bulunmaktadır.

Paket satın alımı hakkında;

  • Engelliler için özel paketlere sahip olmak istiyorsanız istediğiniz paket için 2222’ye mesaj göndermeniz yeterli. Mesajlaşma paketi için DESTEK SMS, internet paketi için DESTEK INTERNET, konuşma paketi için DESTEK DK ve hepsi paketi için DESTEK TUMU yazarak göndermek gerekmektedir.