Turkcell Fırtına Eko Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell Fırtına Eko Paketi, Trabzon ve Trabzonspor’a gönül vermiş olanlara harika avantajlar sunuyor! Paket özellikle bol interneti ve uygun fiyatı ile oldukça dikkat çekici.

Turkcell eko konusma Konuşma paketi

Turkcell Fırtına Eko Paketi, Trabzon ve Trabzonspor’a gönül vermiş olanlara harika avantajlar sunuyor! Paket özellikle bol interneti ve uygun fiyatı ile oldukça dikkat çekici. Ancak bu paketten yararlanabilmek için Bireysel Hazır Kart’lı ya da 0561 numaralı olmak gerekiyor. Bu şartları sağlayan kişiler için paketin içeriği ise şöyle;

  • Her yöne 500 dakika,
  • Her yöne 1000 SMS,
  • 1 GB’si BİP’lilere özel hediye olmak üzere toplam 4 GB internet (BİP’li değil iseniz 3 GB internet hakkı) ayrıca
  • Goller Cepte Premium Paketi’nde de faydalanma hakkı.

Tüm bunlar için Fırtına Eko kullanıcılarının ödemesi gereken fiyat ise sadece 35 TL!

Siz de Turkcell Fırtına Eko Paketi’ne geçiş yapmak istiyorsanız, yukarıdaki şartları sağladığınız takdirde, Turkcellonline işlemler sayfasından işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bunun için Turkcell web sayfasına üyeliğinizin bulunması gerekmekte. Ayrıca size en yakın Turkcell bayiinden de paket değişikliğinizi yapabilirsiniz. Bunun dışında Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak da paket değişikliğinizi sağlayabilirsiniz. Son olarak ise 2222’ye FIRTINA EKO yazıp göndererek de paket değişikliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paket değişikliği talebi doğrultusunda atacağınız ve alacağınız SMS’ler ücretsizdir. Ancak paketteki kullanım haklarınız, ay sonunda bitmediği takdirde bir sonraki aya devretmeyecektir. Kalan kullanım haklarınız için Turkcell mobil uygulamasını kullanabilir, müşteri hizmetlerini arayarak bilgilerinize ulaşabilir ya da Turkcellwweb sayfasını ziyaret edebilirsiniz.