Turkcell Garanti Bankası Kampanyası – 1 GB Hediye İnternet

En geniş yaş aralığında kullanıcı çeşitliliğine sahip olan Turkcell aynı zamanda çok farklı alanlardan, mesleklerden insanların da kullandığı bir mobil hat olmasıyla dikkat çekiyor.

En geniş yaş aralığında kullanıcı çeşitliliğine sahip olan Turkcell aynı zamanda çok farklı alanlardan, mesleklerden insanların da kullandığı bir mobil hat olmasıyla dikkat çekiyor. Turkcell olarak bizler de mobil hat kullanıcılarımız arasındaki bu çeşitliliği kampanyalarımızı hazırlarken göz önüne alıp değerlendirip en iyi şekilde yansıtacak kampanyalarla karşınıza çıkıyoruz. Belirli abonelerimize özel hazırladığımız kampanyalarımızdan biri de Turkcell Garanti Bankası 1 GB bedava internet kampanyası olmaktadır. Turkcell mobil hatlarımızı tercih etmiş olan abonelerimizin internet kullanımların hiçbir ücret ödemeden kullanabileceği 1 GB internet kullanım hakkını sunan bu paket Garanti Bankası aracılığıyla abonelerimize sunduğumuz bir ayrıcalık olmaktadır.

Kampanyaya katılmak isteyen abonelerimizin Garanti bankası mobil ya da internet şubelerini kullanarak 35 TL veya daha üzeri telefonlarına yükleme yapmaları halinde isteklerinin gerçekleşmesi mümkün olmaktadır. Bunun yapılmasının ardından paket satın alarak bu kampanyaya katılım sağlanabilir. Kazanılan paket detaylarının otomatik olarak hatta tanımlanması ile ön büyük avantajlardandır. Bu şartları yerine getiren tüm bireysel kullanıcılarımız kampanyadan kolaylıkla yararlanabilmektedir. Kampanya;

  • 30 gün boyunca kullanılabilen
  • Yurt içi kullanımlarla sınırlandırılmış
  • 1 GB internet kullanım hediyesi

içermektedir. Kampanya içeriklerini beğenmediğiniz takdirde müşteri hizmetlerini arayarak veya online uygulamalar ve sitemiz üzerinden iptal işlemini de yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra “IPTAL GARANTI 1 GB” yazıp 2222’ye göndererek de bu kampanyadan doğan haklarınızın iptalini sağlayabilirsiniz. Kampanya 25 Ağustos 2017 tarihine kadar geçerlidir.