Turkcell Garanti Bankası Kampanyası 1 GB Hediye İnternet

Turkcell firmasının Garanti bankası kapsamında gerçekleştirdiği 1 GB bedava internet paketinden sizde yararlanabilirsiniz.

Türkiye genelinde her gün daha fazla kullanıcıya hitap eden Turkcell Firması, kurulduğu günden bu yana her gün geliştirdiği kampanyalarla müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Yeni geliştirdiği bir kampanya sayesinde Turkcell yine 1 GB hediye bedava internet kazandırıyor. Mobil hat kullanıcılarının yoğun internet kullanımına yönelik nitelikli hizmetler sunma adına hizmetlerini ve kalitesini arttıran Turkcell Firması,bedava internet kampanyaları ile de göz dolduruyor. Turkcell Garanti Bankası kampanyası dahilinde 1 GB hediye internet kazanarak mobil hat kullanıcıları daha avantajlı bir hale geliyor. Garanti Bankası aracılığıyla mobil hatlarına TL yüklemesi yapan ve paket satın alan tüm müşteriler bedava internet kazanarak hemen internet kullanım keyfini yaşayabiliyor.

Turkcell Garanti Bankası Kampanyası Katılım Koşulları

Kampanyadan faydalanmak isteyen Turkcell mobil hat kullanıcıları, Garanti Bankası mobil şubesi ya da internet şubesi aracılığıyla hatlarına 35 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında paket satın alarak bu kampanya katılabilirler. Kampanyaya katılım için kullanıcıların herhangi bir numaraya SMS göndermesi veya bayilerden başvuru yapması gerekmemektedir. Herhangi farklı bir koşul bulunmaksızın tüm bireysel hazır kartlı aboneler kampanyadan faydalanabilir. Kampanyaya dair diğer özellikler ise şöyle sıralanıyor;

  • Kampanyanın iptal edilmesi için kullanıcıların müşteri hizmetlerini araması veya online kanallar yolu ile işlem yapması gerekiyor. Ayrıca iptal işlemi için IPTAL GARANTI 1 GB yazarak 2222’ye SMS gönderebilirsiniz.
  • Hediye olarak sunulan 1 GB internet sadece yurtiçinde olmak üzere 30 gün boyunca kullanılabilir.
  • Kampanyadan faydalanma tarihi 25 Ağustos 2017’ye kadardır.
  • Her katılımcı kampanyadan 30 gün boyunca yalnız bir defa faydalanabilir.
  • Kullanıcılar kullanım haklarını tamamlandığında kısa mesaj ile bilgilendirme yapılır.
  • Diğer durumda aktif olarak kalan kullanım haklarını öğrenmek için kullanıcılar KALAN yazarak 2222’ye SMS gönderebilirler.