Turkcell GNÇ 2018 Tarifeleri

Türkiye’nin lider GSM operatörü Turkcell farklı kampanyalar düzenleyerek hem dakika hem de bedava internet noktasında oldukça bonkör davranmaktadır.

Türkiye’nin lider GSM operatörü Turkcell farklı kampanyalar düzenleyerek hem dakika hem de bedava internet noktasında oldukça bonkör davranmaktadır. 2018 yılına da çok hızlı bir şekilde giriş yapmış olan Turkcell geçen yıllarda olduğu gibi sürekli yeni kampanyalar düzenlemekte, kendisine yeni üyeler katmayı başarmaktadır.

Özellikle gençler tarafından tercih edilmekte olan Turkcell’inGNC paketleri pek çok alternatif uygulamayı da bünyesinde taşımaktadır. Oldukça cazip olan kampanyalarda Genç Turkcell abonelerine hediye dakikalar ve internet paketleri uygun fiyatlarla sunulabilmektedir.

Eğer siz de 2018 yılında Genç Turkcell’li olarak farklı paketlerden bedava internet kampanyalarından ve geniş olan konuşma sürelerinden faydalanmak istiyorsanız aşağıdaki uygulamaları takip etmelisiniz:

  • Turkcell’in sunmuş olduğu 2018 yılı Genç Turkcell bedava internet kampanyalarından faydalanmak için yeni bir hat almanız gerekmektedir. Bunun için Turkcell bayisine başvurabilirsiniz.
  • Eğer Turkcell Genç kampanyalarından faydalanmak istiyorsanız 25 yaş altında olmanız ve yeni bir hat alarak operatör değişikliği yapmanız gerekmektedir. Bu şekilde kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.
  • Mevcut olan kampanyadan da memnun kalmazsanız müşteri hizmetleri ile görüşerek online platformlardan kolaylıkla iptal işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır.
  • Turkcell tarafından sunulan GNÇ full 6 GB paketi her yöne 750 dakika 1000 kısa mesaj içermektedir. 3 GB gündüz 3GB gece olan paket aynı zamanda bip dergilik ve Fizy uygulamalarını da kapsamaktadır. Ayrıca altı ay boyunca 250 dakika ve 250 SMS hattınıza tanımlanmaktadır.