Turkcell GNÇ ile 1 GB Bedava internet Kazanın

Türkiye’de özellikle gençler tarafından en çok kullanılan mobil hat tercihlerinden biri olan Turkcell, kurulduğu günden bu yana müşterilerine avantajlı tarifeler ve paketler sunmak için çalışmaya devam ediyor.

Turkcell GNÇ ile 1 GB Bedava internet Kazanın

Türkiye’de özellikle gençler tarafından en çok kullanılan mobil hat tercihlerinden biri olan Turkcell, kurulduğu günden bu yana müşterilerine avantajlı tarifeler ve paketler sunmak için çalışmaya devam ediyor. Bu kapsamda sunmuş olduğu Turkcell GNÇ1 GBHediye İnternet kampanyası sayesinde de mobil müşterileri için yüksek bir internet kullanım sunan Turkcell firması bu kampanya ile birlikte daha çok abone kazanırken mevcut abonelerini de sevindiriyor. Genç aboneler için hazırlanmış GNÇ 1 GB hediye internet kampanyası için GNÇFull 2 GB, 4 GB, 6 GB, 8 GB ya da 10 GB paketlerinden birini satın alarak kullanım sağlayan tüm mobil hat kullanıcıları için uygundur. Kampanyanın katılım koşulları şu şekilde oluşturulmuştur.

  • GNÇ Turkcell kullanıcıları kampanyaya katılım sağlamak için herhangi bir numaraya kısa mesaj atmaya ihtiyaç duymazlar.
  • 30 TL ve üzeri yükleme işlemini gerçekleştirerek otomatik bir şekilde bu kampanyaya katılım sağlayabilirler.
  • Kampanyaya 25 yaş altındaki GNC mobil hat kullanıcıları katılabilir ve sayılan Turkcell paketlerinden birinin kullanılmış olması şartı bulunmaktadır.
  • İptal için 2222’ye IPTAL GNC BIP 1 GB yazıp mesaj atılabilir veya müşteri hizmetleri aranabilir.
  • 30 gün boyunca 1 GB internet hakkı tanınırken kalan kullanım bilgisi KALAN yazarak 2222’ye mesaj gönderilerek ya da online kalanlardan görüntülenebilir.
  • Kampanya dahilinde kazanılan internet tamamlandığında kısa mesajla bilgilendirme yapılır ve kazanılan haklar sadece yurt içinde geçerlidir.

    Turkcell GNÇ ile 1 GB Bedava internet Kazanın

    Turkcell GNÇ ile 1 GB Bedava internet Kazanın