Turkcell, Gsma Mobil Dünya Kongresi’nde Olacak

Turkcell hız kesmeden dünya kongrelerine katılmaya devam ediyor. Telekomünikasyon sektörünün en önemli buluşmalarından biri olan GSMA Mobil Dünya Kongresi 16 Şubat- 1 Mart tarihleri arasında Barselona’da gerçekleşecek.

Turkcell gsma Mobil Dünya

Turkcell hız kesmeden dünya kongrelerine katılmaya devam ediyor. Telekomünikasyon sektörünün en önemli buluşmalarından biri olan GSMA Mobil Dünya Kongresi 16 Şubat- 1 Mart tarihleri arasında Barselona’da gerçekleşecek. Turkcell’de yeni servislerini ve ürünleri tanıtma fırsatını yakalamış oluyor. Hem yenileşme hareketlerini tanıtacak olan Turkcell, hem de kendi sektöründe yapılan yenilikleri yakından gözlemleme imkânına da sahip olacak. Dünya mobil teknoloji liderlerinin bir arada bulunacağı bu kongrede, dünya ldierleri, GSMA yönetim kurulu üyeleri, mobil teknoloji şirketleri ve uluslararası sivil toplum kuruluşları yer alacak. Turkcell’de bu dev kongrede yer alan baş aktörlerden biri konumunda bulunuyor. Global pazarın en önemli şirketlerinden olan ve küresel pazarda rekabet ortamında aktif rol oynayan Turkcell yeni servislerini ve ürünlerini bu kongre sayesinde tanıtacak ve dünyaya teknoloji ihraç edebilen markalar arasında yerini alacak.

Yeni teknolojiler ve dijitalleşme hareketleri ile oluşturulan yeni hizmetleri ve ürünleri kongre katılımcılarına sunacak. Aynı zamanda ürünlerin deneyimlenmesini de mümkün olduğundan birçok Turkcell ürünü katılımcılarının deneyimine açık olurken, Turkcell de diğer ürünleri deneyimleme fırsatına erişebilecek. Kongreye 100 binden fazla katılımcının da katılması bekleniyor. Kongrenin en fazla ziyaret edilecek olan alanlarından birinin de Innovation City ismi ile geleceğin teknolojilerinin tanıtıldığı standın olması bekleniyor. GSMA’dan bu zamana kadar pek çok ödül alan Turkcell’in yeni ödüller ile ülkeye dönmesi beklenenler arasında yer alıyor.