Turkcell Hızlı Giriş 500 MB Bedava İnternet Hediyesi

Telekomünikasyon alanında sürekli bir şekilde sunmuş olduğu yeniliklerle dikkat çekici bir noktada bulunan Turkcell firması tüm kullanıcıları için avantaj oluşturan kampanyalar sunmaya devam ediyor.

Turkcell Hızlı Giriş 500 MB Bedava İnternet Hediyesi

Telekomünikasyon alanında sürekli bir şekilde sunmuş olduğu yeniliklerle dikkat çekici bir noktada bulunan Turkcell firması tüm kullanıcıları için avantaj oluşturan kampanyalar sunmaya devam ediyor. Müşterilerinin ilgisini çekecek ve onlar için avantaj oluşturacak kampanyalar arasında Turkcell Hızlı Giriş 500 MBBedava İnternet Hediyesi sayesinde de ayrıcalık oluşturuyor. Mobil hat kullanıcıları Turkcell kullanımına memnuniyetle devam ederken bu kampanyadan faydalanmak sayesinde bedava internetlerini tarifelerinde düşüş olmadan veya ek ücret ödemeden kullanabilmektedir. Bu kampanyaya katılım sağlayabilmeleri için Turkcell kullanıcılarının Turkcell web sitesi üzerinden veya telefonlarında bulunan hesabım mobil uygulaması ile birlikte giriş yapmaları gerekmektedir. Bu sayede bir defaya mahsus olarak katılım sağlayabilirler.

Bununla birlikte kampanyaya katılım için belirli şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar arasında;

  • Genel kapsamda katılım için herhangi bir şart bulunmamakla birlikte onlineyöntemlerle tüm bireysel kullanıcılar bu imkandan faydalanabilir.
  • Kampanya ücretsiz olarak sunulduğu için iptal işlemi yapılması mümkün değildir.
  • Bu kampanya 5 Ocak ve 28 Şubat 2018 tarihleri arasında tüm mobil müşterilerin bir gün boyunca faydalanabilecekleri 500 MB internet sunmaktadır.
  • 500 MB internet herhangi bir şekilde sınırlandırılmadan tüm uygulamalarda kullanılabilir.
  • Kalan bilgisi KALAN yazarak 2222’ye mesaj atılması veya web yöntemi ile öğrenilebilir.
  • Kullanılmayan haklar devredilmez ve silinir.Faydalar üçüncü bir kişiye transfer edilemez ve kazandığınız tüm içerikler yurt içinde geçerlidir.
  • Kullanım hakkı bittiğinde sms ile birlikte bilgilendirme yapılır.Turkcell Hızlı Giriş 500 MB Bedava İnternet Hediyesi