Turkcell Kim 1 GB İster Kampanyası

Günümüzde gerek 4.5G teknolojisine geçilmiş olması gerekse internet üzerinden yapılabilecek işlemlerin çoğalması mobil hat üzerinden internet kullanımının artmasına yol açmıştır.

Turkcell Kim 1 GB İster Kampanyası

Günümüzde gerek 4.5G teknolojisine geçilmiş olması gerekse internet üzerinden yapılabilecek işlemlerin çoğalması mobil hat üzerinden internet kullanımının artmasına yol açmıştır. İnternetin çabuk bittiğinden ve hatlarına tanımlı internet paketinin yetersiz olduğundan şikâyet eden abonelerimiz için hazırlamış olduğumuz kampanya ile 1 GB ilave internet sizi bekliyor. Kim 1 GB İster ile kazanacağınız bedava internet sayesinde abonelerimizin yüzü gülecek.

  • Kampanyadan yararlanabilmek için BİP uygulamasını indirmeniz gereklidir.
  • Keşfet menüsünde bulunan Kim 1 GB İster bölümüne tıklayarak soruların tamamına doğru cevap vermeniz halinde hediyeye hak kazanabilirsiniz.
  • Kampanyadan yararlanmak için Android kullanıcısı olmak dışında herhangi bir şart bulunmamaktadır.
  • Kampanya kapsamında kazanabileceğiniz maksimum bedava internet miktarı 1 GB olup; ilk tur için 50 MB, ikinci tur için 100 MB, üçüncü tur içi 250 MB, dördüncü tur için 500 MB ve beşinci tur için 1 GB internet kazanılabilmektedir.
  • Kampanya kapsamındaki haklarınız yarışmadaki soruları doğru cevaplamanızın ardından hattınıza 48 saat içerisinde tanımlanmaktadır.
  • Haklarınızın ne kadarını kullandığınızı ve kalan kısmın ne kadar olduğunu öğrenebilmek için ‘KALAN’ yazarak 22222’ye mesaj göndermeniz yeterlidir. Göndereceğiniz bu mesaj için ücret alınmamaktadır.
  • Hak kullanımınız sona erdiğinde SMS yoluyla bilgi verilmektedir.

Uygulamada gerçekleştirmiş olduğunuz işlemler için herhangi bir ücret talep edilmeyen bu fırsattan yararlanmaya devam etmek istemiyorsanız müşteri hizmetlerine 532’yi arayarak ya da online kanallardan iptal talebinizi iletebilirsiniz.

Turkcell Kim 1 GB ister