Turkcell Otomatik Ödeme Talimatına 2 GB Bedava internet

Turkcell otomatik fatura talimatınıza tam 2 GB internet hediye veriyor, kampanyanın tüm detayların güncel olarak yazımızda bulabilirsiniz.

Ülkemizin lider GSM operatörü olan ve büyüme hızını her geçen gün artırmayı sürdüren Turkcell, ülke genelinde kaliteli iletişim hizmeti vermesi ile mobil hat kullanıcılarının ilgisini her dönem üzerinde tutmaya devam ediyor. Telekomünikasyon sektöründeki liderliğini müşterilerine mobil hat avantajları ile yansıtan Turkcell, avantajlı konuşma ve internet paketleri ile kaliteli hizmeti uygun fiyata almayı amaçlayan aboneleri memnun etmeyi hedefliyor. Hazırlanan cazip fırsatlar oldukça geniş olan müşteri yelpazesinde yer alan farklı bütçe ve iş olanaklarına sahip, iletişim ihtiyaçları değişiklik gösteren çok sayıdaki abonenin her birinin kendi şartlarına uygun bir fırsattan yararlanabilme olasılığını da artırıyor.

Faturanız Otomatik Ödensin İnternetiniz Bedavaya Gelsin

İnternet paketinizin yeterli olmadığını düşünüyorsanız ve ek ücret ödemeksizin ilave internet olanaklarını değerlendirmek istiyorsanız otomatik ödemeye bağlı bedava internet kampanyamızı değerlendirebilirsiniz. 31 Aralık 2017 tarihine dek devam edecek olan kampanyamızdan yararlanmak için gerekli şartları incelediğinizde katılımın zor olmadığını görebilirsiniz.

  • Kampanyamızdan yararlanmanın ana koşulu müşteri hizmetleri, Turkcell iletişim merkezleri ya da internet aracılığıyla otomatik ödeme talimatı vermektir. Bunun dışında kısa mesaj göndermek gibi herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır.
  • Otomatik olarak ödenen ilk faturanızdan sonra bedava internet hattınıza tanımlanacaktır.
  • Hattınıza tanımlanacak olan internet 2 GB’tır.
  • Otomatik ödeme talimatı vermenin ardından hak kazanacağınız 2 GB bedava internet için 30 gün geçerlilik süresi bulunmaktadır.
  • Kazandığınız interneti 4.5 G teknolojisi ile kullanabilirsiniz.
  • Kullanım hakkınız sona erdiğinde kısa mesaj yoluyla bilgi verilmektedir.
  • Kampanyamız 31 Aralık 2017 tarihinde sona erecektir.
  • Avantajlı bedava internetkampanyamıza katılım sağladıktan sonra iptal etmek istediğiniz takdirde müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir.
  • 2222’ye “IPTAL TALIMAT 2 GB” yazarak kısa mesaj göndermeniz durumunda da kampanya katılımınız iptal edilecektir.