Turkcell Plus BİP 1 GB Bedava internet 2018 Kampanyası

Turkcell Operatörünün Plus BİP 1 GB Bedava internet Kampanyasından sizde yararlanabilir internette dolaşmanın keyfini çıkarabilirsiniz..

Ülkemizde GSM alanında yapmış olduğu çalışmalar ile önemli firmalar arasında yer edinmiş olan Turkcell firması, aboneleri için sunmuş olduğu bedava internet ve kampanyalar ile adından sıkça söz ettirmektedir. Sektördeki diğer rakipleriyle sıkı bir yarış halinde olan Turkcell, doğru yenilik ve kampanyalar sayesinde bünyesine milyonlarca aboneyi katmayı başarmış ve başarılarına her geçen gün yenilerini eklemektedir. Özellikle son yıllarda giderek artmakta olan internet kullanımı sayesinde, GSM şirketleri de mobil kullanıcılar için farklı yenilikler sunmakta ve abonelerinin daha uygun fiyatlar üzerinden internete erişebilmelerini sağlamaktadırlar. Aboneleri için her türlü etkinliklerden kaçınmayan Turkcell, kapsama gücünü artırarak çekim kalitesinin güçlü olması için de çalışmalar yapmaktadır.

Turkcell Tarafından Sunulan 1 GB İnternet Kampanyası

Pek çok sayıda indirim ve kampanyalı paketler sunmuş olan Turkcell, şimdi de müşterilerine BİP 2018 bedava internetkampanyasını sunmaktadır.

  • Kampanyadan yararlanabilmek için geçerli tarih aralıklarında numara taşıma ve hat tesisi seçeneğini kullanabilirsiniz
  • Uzun süreler bu marka abonesi olan kişilerde ARTI 1 GB BİP yazarak, 2222 telefon numarasına kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabilirler
  • Kampanyaya katılmak için herhangi bir zorunluluk bulunmamaktadır.
  • İptal etme işlemleri için online kanalları ziyaret edebilir ve ya müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunabilirsiniz.
  • Kampanyaya son katılım tarihi 30 Eylül 2017 tarihidir.

Sunulmuş Olan Bedava İnternet Kampanyasının Özellikleri

Turkcell markası tarafından sağlanmış olan bedava internet kampanyası ile her ay 20 TL üzeri yapılan yüklemelerde 12 ay süresince, mobil abonelerin BİP’te 1GB internet kazanmaları mümkün olmaktadır. Kullanım haklarınız için hesabım uygulamasını seçebilir ve sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hakkınız bittiği takdirde kısa mesaj ile bilgi gönderilir. İnternetinizi gelen onay mesajı ile birlikte kullanabilirsiniz.