Turkcell Plus BİP 1 GB Bedava internet 2018 Paketleri

Turkcell’den abonelerine özel 2018 yılında 1 GB hediye internet kampanyası ile rakip operatörleri geride bırakıyor. Türkiye’nin en çok abone sayısına Turkcell sahiptir.

Turkcell Plus BİP 1 GB Bedava internet 2018 Kampanyası

Turkcell’den abonelerine özel 2018 yılında 1 GB hediye internet kampanyası ile rakip operatörleri geride bırakıyor. Türkiye’nin en çok abone sayısına Turkcell sahiptir. Yıllardır kullanıcıları için çalışan Turkcell başarılı hizmetlerine bir yenisini daha ekliyor.Turkcell başarılı çekim kalitesi ve kapsama alanı ile mobil kullanıcılarının yüzünü hediyeleri ile güldürmeye devam ediyor. BIP 2018 için hazırlamış olduğu 1 GB bedava internet hediyesi ile göz dolduran Turkcell gerekli şartların yerine getirilmesi ile bedava interneti hattınıza yükler.

BIP uygulamasından hediye internet kazanabilmek için kampanyanın geçerli olduğu tarihler içerisinde 2222’ ye “ARTI 1 GB BİP” kısa mesajı yazılıp gönderilmesi ile hattınıza 1 GB hediye internet yüklenir. Bu kampanyaya katılmak için;

  • Kampanya için herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır.
  • Tüm bireysel faturalıda müşteriler faydalanabilirler.
  • 12 ay boyunca her ay 20 TL veya 20 TL üzeri yüklemelere hediye 1 GB gelir.

Kampanyanın iptali için ise müşteri temsilcilerini arayarak kampanya iptali için talepte bulunulabilir veya online olarak kampanya iptalinde bulunulabilir.

Turkcell Plus BİP 1 GB Bedava internet 2018 Paketleri

2222’ ye gönderilen “ ARTI 1 GB BİP” kısa mesajı ile hattınıza gelecek olan onay mesajının ardından yüklenen 1 GB kullanıma başlayabilirsiniz. Kullanım durumu hakkında bilgi alabilmek için ise Hesabım uygulaması üzerinden bilgi erişimi mümkündür. 1 GB kullanım hakkı bittiğinde ise kısa mesaj ile de bilgilendirme mesajı alabilirsiniz.