Turkcell Sarı Kutu Hediye ve Tarifeleri

En eski operatörler arasında ilk sırada olmasına karşın, halen yaygın olarak tercih edilmekte ve kullanılmakta olan Turkcell  operatörü, aboneleri için çeşitli yenilik ve kampanyaları sağlamaktadır.

Turkcell Sarı Kutu Hediye ve Tarifeleri

En eski operatörler arasında ilk sırada olmasına karşın, halen yaygın olarak tercih edilmekte ve kullanılmakta olan Turkcell  operatörü, aboneleri için çeşitli yenilik ve kampanyaları sağlamaktadır. Bu sayede daha çok abone katmayı hedefleyen marka, son günlerde Sarı Kutu Bedava İnternet kampanyasını sunmuştur. Söz konusu olan internet hizmetlerimiz sayesinde, bahsedilen kampanyalardan haberdar olmanız ve paketlerin içerikleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmanız sağlanmaktadır. Bahsedilmekte olan Sarı Kutudan faydalanabilmek için sarı puanlarınızın olması gerekmektedir. Sarı kutuda biriken puanlar ile bedava mesajlaşma, internet ve konuşma dakikaları hediyelerine ulaşabilirsiniz.

  • Satı kutuya katılmak için SARIKUTU yazarak, 2200’a ücretsiz mesaj atabilir ve kolay şekilde katılabilirsiniz.
  • Satı kutudaki birikmiş olan puanları öğrenmek için ise, SARI PUAN yazarak, 2222 numarasına mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.
  • Gönderilen kısa mesajın ardından, çok kısa bir süre içerisinde bilgi mesajı hattınıza gönderilecektir.

Sarı Kutu bedava internet kampanyaları için çeşitli puanlarınızın olması gerekmektedir. 2GB internet için sarı kutunuzdaki puanınızın 5000 olması gerekmektedir. Yüzde 5 veya üzeri kullanımlarda, iade işlemi yapılmamaktadır.

Turkcell Sarı Kutu Hediye ve Tarifeleri

1GB internet paketi için ise, sarı kutunuzdaki puanınızın en az 3000 olması gerekmektedir. Diğer bir internet paketi ise 6 Ay süreli 1GB şeklinde yer almaktadır. Bu pakete ulaşmak içinde, sarı kutunuzdaki puanınızın en az 8000 olması yeterli olmaktadır. 6 ay süreli 1 GB internet hakkını elde edebilirsiniz.