Turkcell SİM 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır?

Turkcell firması müşterileri için yayınladığı SİM 1 GB Bedava internet kampanyasını hattınıza tanımlamak için makalemize gözatabilirsiniz.

Turkcel ülkemizin en büyük gsm operatörleri arasında yer almaktadır. Teknoloji konusunda pek çok ilke imza atan Turkcell en eski operatörlerden birisi olması sayesinde de en çok aboneye sahip olması ile de dikkat çekmektedir. Turkcell hizmetleri ve tarifelerinin yanı sıra kampanyaları ile de abonelerini memnun etmektedir. Gençlere ve kadınlara özel kampanyaları ile de onların kendilerini özel hissetmelerini sağlamaktadır. Bunlara ek olarak Turkcell tarafından kullanıcılara sunulmakta olan uygulamalar ile de hem eğlenme hem de bilgi sahibi olma şansı abonelerine sunulmaktadır.

Turkcell Sim Uygulaması

Turkcell tarafından kadınların kullanımına sunulan uygulamalardan bir tanesi de Turkcell Sim uygulamasıdır. Bu uygulama ile kadınlar zaman geçirme ve eğlenme şansını yakalamaktadır. Uygulama içerisinde;

  • Günlük burç yorumları ve fallar
  • Magazin ve güncel haberler
  • Pratik yemek tarifleri
  • Kişisel bakım ve makyaj ipuçlarını bulabileceksiniz.

Üstelik bu uygulamayı kullanırken ve içerisindeki videoları izlerken internet paketinden kullanmayacaksınız ve paketiniz azalmayacaktır.

TurkcellSim 1 Gb Bedava İnternet Kampanyası Şartları

Turkcell abonelerinin internet uygulama mağazalarından indirebileceği bu uygulama ile akıllı telefonlarınız daha eğlenceli hale gelmektedir. Kadınlara özel bu uygulamayı indiren aboneler için bir de 1 Gb’lik hediye internet olanağı da bulunmaktadır. Turkcell Sim uygulamasını ilk defa indiren aboneler için bir hafta süre ile kullanabilecekleri 1 GB bedava internet hediye edilmektedir. Uygulama yüklenmesi sonrasında kontrol panelinden “Ayrıcalıklar” bölümünden hediye internetinizi takip edebilirisiniz.