Turkcell Sponsorlu Hat Kampanyası

Turkcell firması Türkiye genelinde geniş bir müşteri kitlesine hitap ederken Turkcell Sponsorlu Hat Kampanyasını uygulamaya sokarak müşterilerine bedava internet paketi kazanma şansını sunuyor.

Turkcell firması Türkiye genelinde geniş bir müşteri kitlesine hitap ederken Turkcell Sponsorlu Hat Kampanyasını uygulamaya sokarak müşterilerine bedava internet paketi kazanma şansını sunuyor. Her hazırladığı kampanyada kullanıcılarının iletişim ihtiyaçlarını daha rahat bir şekilde karşılayabilmek için avantaj sağlayan Turkcell, bu tutumuyla müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Bu sayede ülke genelinde her geçen gün Turkcell hat kullanıcısı artmaya devam ediyor. Türkiye’nin GSM alanındaki en etkili firmalarından biri olarak tüm müşterilerine mutluluk sağlamak için çalışmalarını sürdüren Turkcell, her gün daha büyük başarılara imza atıyor. Gittikçe büyüyen kapsama alanı ve internet hızıyla sunmuş olduğu fırsatlar sayesinde faturalı müşterilerine faturasız hat almak istedikleri zaman taksitle alma imkanı tanıyor. Bu kampanya sayesinde faturalı hat kullanan müşteriler hat ücretini 12 eşit taksitle ödeyerek her ay faturalarına ek olarak ödeme şansı bulunmaktadır. Bu kampanyadan yararlanarak faturasız hat sahibi olabilmek için;

  • En yakın Turkcell bayisine başvurabilirsiniz.
  • Kampanyadan sadece faturalı hat müşterileri faydalanabilir.
  • Kampanya iptali için müşteri hizmetlerine telefon edilmesi yeterli olmaktadır.
  • Kampanya dahilinde hat ücreti 12 eşit taksitle bölünmüş şekilde her ay fatura üzerinden tahsil edilmektedir.

31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya sayesinde faturalı hat kullanıcıları herhangi bir zorlanma yaşamadan kolaylıkla faturasız hat sahibi olabilmektedir. Ekonomik olarak müşterilerini rahatlatmayı amaçlayan Turkcell,bu kampanyayı özel bir şekilde kullanıma sunmuştur.