Turkcell Superonline Üniversiteli Yalın İnternet 2018 Tarifeleri

Turkcell olarak sadece mobil hatlar üzerinden kullanıcılarımızın birbiriyle Türkiye’nin her noktasında konuşabileceği, mesajlaşabileceği ve internete girebileceği bir servis oluşturmanın ötesinde aynı zamanda internet hizmeti veren firmalara alternatif olabilecek uygun fiyatlı projeler geliştirerek de ortaya çıkıyoruz.

Turkcell Superonline Üniversiteli Yalın İnternet 2018

Turkcell olarak sadece mobil hatlar üzerinden kullanıcılarımızın birbiriyle Türkiye’nin her noktasında konuşabileceği, mesajlaşabileceği ve internete girebileceği bir servis oluşturmanın ötesinde aynı zamanda internet hizmeti veren firmalara alternatif olabilecek uygun fiyatlı projeler geliştirerek de ortaya çıkıyoruz. Her geçen gün kullanıcı sayısı artan Turkcell’in özellikle gençlere yönelik hazırladığı paketlerden biri olan Turkcell Superonline Üniversiteli Yalın İnternet paketiyle gençlerin en büyük ihtiyacı olan kesintisiz internet ihtiyacının karşılanmasını da sağlıyoruz. Evden kullanımlar için sınırsız internet kullanım hakkı veren bu kampanyalara

  • Turkcell Superonline yetkili satış merkezlerinden
  • Turkcell iletişim merkezlerinden
  • 0 532 532 00 00 numaralı müşteri hizmetleri telefon numarasından

katılım başvurusu ile kampanyaya başvurup katılabilirsiniz.

Turkcell Superonline Üniversiteli Yalın İnternet 2018 Tarifeleri

Turkcell Superonline Üniversiteli Yalın İnternet paketiyle birlikte Fiber, ADSL ve VDSL bağlantılarına özel farklı paket alternatiflerini kullanabilmeniz mümkün olmaktadır. Fiber bağlantılarda 100 GB adil kullanım kotasına sahip olan sınırsız internet kullanma hakkında bir yıllık taahhüt vererek sahip olabilirsiniz. 69,9 TL ücrete sahip bu paketin yanı sıra ADSL için 16 Mbps hıza sahip 50 GB adil kullanım kotalı yine aynı ücretteki paket de kullanılabilmektedir. Her şey dahil şekilde sunulan bu paketler evden internet kullanımları için son derece idealdir. Bu kampanya dahilinde sunulan bir diğer avantajlı paket de VDSL için hazırlanmış olan aylık 89,9 TL ödemesiyle her şey dahil paketteki yine 100 GB kotalı sınırsız internet paketidir. Kampanya 1 Ocak 2018’e kadar geçerlidir.