Turkcell Süpper BiP 2GB İnternet 1000 Dakika Konuşma Paketi Nasıl Yapılır?

Özellikle akıllı telefon kullanıcılarının internet kullanımı için yüksek GB içeren paketler operatörler tarafından sunulmaktadır.

Turkcell 1000 Dakika konusma paketi

Bu paketlerde hem dakikanın bol olması, hem mesajlaşmanın bol olması, hem de GB bol olması Turkcell tarafından sunulan SüpperBİP 2 GB paketi ile mümkün olmaktadır. Her zaman en başarılı paketleri ve tarifeleri hazırlayan Turkcell özellikle bu paketi ile internet kullanımını çok yapan kişilerin konuşma konusunda sorun yaşamaması içinde dakika ve mesajlaşmanın bol olduğu bir paket düzenlemiş.

  • Paket içeriğinde GB internet kullanımı hakkı bulunmaktadır.
  • Bunun yanında her yöne 1000 dakika konuşma hakkı da bulunmaktadır.
  • Ayrıca ücretsiz Fizy aboneliği de paket içerisinde yer almaktadır.
  • Dergilik uygulaması için 5 GB buna özel internet kullanımı hakkı verilmektedir.
  • Bunların yanında Turkcell TV+ uygulaması için 5 GB internet kullanımı da verilmektedir.

Özellikle internet kullanımını çok yapan ve akıllı telefonundan televizyon izleyerek müzik dinleyen kişiler için çok özel abonelikler ve ücretsiz GB kullanımları sunulmaktadır. Yine bunlar yanında da 1000 dakika konuşma sunulmaktadır. Oldukça avantajlı olan bu pakete geçmek ve yararlanmak için 2200’a “Süpper BİP 2 GB” yazarak göndermek yeterli olmaktadır. Bu şekilde oldukça kolay olarak paket alımı yapılabilmektedir. Bolca internet kullanımı için uygulamaların indirilmesi ile bedava kullanım haklarının kullanılması mümkündür. Oldukça güzel ve uygun bir paket olarak Turkcell hat sahipleri ve aboneleri tarafından çok fazla tercih edilmektedir.