Turkcell Tepebaşı Plaza Tamamen Yenilendi Ve Yeniden Hizmet Vermeye Başladı

İletişim konusundaki başarılı çalışmaları ve her yaştan abonesi için yüz güldüren fırsatları ile bilinen ve dünyanın ilk dijital operatör markası olan Turkcell’i, doğduğu binaya yeniden kavuşturduk.

turkcell tepebaşı plaza yenilendi

İletişim konusundaki başarılı çalışmaları ve her yaştan abonesi için yüz güldüren fırsatları ile bilinen ve dünyanın ilk dijital operatör markası olan Turkcell’i, doğduğu binaya yeniden kavuşturduk. Böylece, Turkcell’in sembollerinden biri olan Tepebaşı Plaza yeniden hayat bulmuş oldu. Bu binada uzun süre yeni teknoloji ve hizmetlerin geliştirilmesi için çalışmalar yapılmış, yeni fikirler ortaya konularak fikirlerin hayata geçirilmesi yönünde adımlar atılmıştı. Bu yönüyle Tepebaşı Plaza ayrıca dünya teknoloji önderleri tarafından da ziyaret edilen önemli ve özel bir merkez durumundaydı.

  • Turkcell Tepebaşı Plaza’da doğdu ve bu bina, marka ile özdeşleşip Turkcell’in sembolü haline geldi. Bu özelliği dolayısıyla çalışanlarımızın duygusal bağının olduğu bir binaydı.
  • Tepebaşı Plaza, yenileme çalışmaları yapılmadan önce uzun yıllar Turkcell merkez üssü olarak kullanılmıştı.
  • Gerçekleştirilen tadilat çalışmalarının ardından bina tamamıyla yenilenerek tekrar hizmete açıldı.
  • Tepebaşı Plaza’da Turkcell’in belirli bölümleri hizmet verecek.

Yenileme çalışmaları ile Tepebaşı Plaza modern bir görünüme kavuşturuldu. Çalışma alanları daha ferah bir hale gelen binada toplantı odaları yenilendi. Sağlık ünitesi, sosyal alanlar ve spor salonu da yeniden tasarlandı. Tepebaşı Plaza’nın açılması ile birlikte Turkcell, genel müdürlük binası, Maltepe Plaza ve Kartal Plaza’ya ek olarak Turkcell Akademi, Turkcell Ödeme Hizmetleri A. Ş.,Turkcell Finansman A.Ş., Network ve Kiralama ile kurumsal Satış birimlerinin taşınacağı Tepebaşı Plaza’da da hizmet vermiş olacak.