Turkcell Turbo Bedava İnternet Paketleri

Turkcell sağladığı bedava internet paketleri sayesinde her geçen gün abone sayısını daha da arttırıyor. Yeni müşterilere özel hazırlanan kampanyalar birçok kullanıcının dikkatini çekmekte. Bu nedenle Turkcell’e geçerek sizlere sunulan fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Özellikle Biz Bize Turbo kampanyası birçok yeni müşterilerin beğenisi kazanıyor. Bu kampanyamızda iletişim ihtiyaçlarınızda fatura aşım gibi dertleri sorun etmeyeceksiniz. Özel ve zengin içerikler sayesinde farklı bir dünya ile tanışacaksınız.

Turkcell Turbo İnternet Özellikleri

Bedava internet fırsatlarımızdan yararlanmak isteyenler Turkcell Turbo internet kampanyasına katılabilir. Bu fırsatlardan yararlanmak için numara taşıma ya da yeni hat alma işlemlerini gerçekleştirebilir ve daha sonra katılım sağlayabilirsiniz. Katılım şartı, yeni hat yoluyla ya da son 30 gün içinde numara taşıma değişikliği yapan bireysel aboneler içindir. İptal etmek isteyenler 0532 532 00 00’ı arayarak müşteri hizmetlerinden talepte bulunabilir. Ayrıca hesabım uygulamasından iptal etmek mümkündür. Bu kampanyanın size özel birçok avantajlı kullanım hakları bulunmaktadır. Sunduğumuz fırsatlara bakarak karar verebilirsiniz.

  • 3 GB bedava internet hakkı ile 12 ay boyunca 55 TL karşılığında her yöne 100 SMS, her yöne 1000 dakika, şebeke içi sınırsız konuşma hakkına sahip olacaksınız.
  • 5 GB bedava internet ile birlikte her yöne 1000 dakika, şebeke içi sınırsız konuşma ve 1000 SMS 65 TL’ye sizlere sunulmakta. 12 aylık taahhütle katılabilirsiniz.
  • 7 GB bedava internet fırsatında Turkcell’lilerle limitsiz konuşma, 1000 SMS, her yöne 1000 dakika için aylık 75 TL ödeyeceksiniz.

Bu fırsatlardan 31 Aralık 2018 tarihine kadar yararlanabilirsiniz. Taahhüdünüz bittiğinde standart ücretlendirme yapılmaktadır. Ayrıca BİP’te kullanabileceğiniz 1 GB, Lifebox’ta 25 GB depolama alanı, Dergilik için 5 GB internet paketinize hediye olarak eklenmektedir. Zaman kaybetmeden katılım sağlayarak bedava internet keyfini yaşayabilirsiniz.