Turkcell Uçuran internet Tarifeleri

Turkcell firmasının Uçuran internet Tarifeleri ile gün içinde doya doya nette dolaşma keyfi sürebilirsiniz.

İnternet, günümüz kullanıcısının en büyük ihtiyacıdır. İletişim alanında dakika, kısa mesaj ve internet içerikleri ile sunmuş olduğumuz paketlerde müşterilerimiz en çok internete ihtiyaç duyuyorlar. Çoğu zaman internet paketleri yetmiyor ve ay sonuna kadar ekstra paket satın almak zorunda kalıyorlar. Turkcell olarak uzun yılların tecrübesi ve deneyimi ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını önemsiyoruz. Buna göre içerikler ve kampanyalar oluşturuyor, müşterilerimizin iletişim dünyasının kopmamasını sağlıyoruz. Bedava internet kampanyaları ile onlara eşsiz ayrıcalıklar sunuyoruz. Üstelik yeni müşterilerimize özel içeriklerimiz ile onların hızlı internet deneyimini yaşamaları ve iletişimlerini kesintisiz sürdürebilmelerini sağlıyoruz.

Bedava İnternet Paketlerinin İçerikleri ve Ücretleri

Uçuran fırsatlar dâhilinde müşterilerimize bedava internet kullanımı sunuyoruz. Kendilerine farklı içerikler sunuyor, ihtiyaçları olan içeriğe sahip olmalarını sağlıyoruz. Uçuran paketlerimizden faydalanmak için hemen size en yakın bayimize gidip yeni bir hat alarak faydalanmaya başlayabilirsiniz. Bu paketlerin katılım şartı, yeni bir Turkcell hattına sahip olmaktır. Buna sahip olduktan sonra şu içeriklerde paketleri kullanmaya başlayabilirsiniz:

  • Her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 2 GB internet için aylık 30 TL.
  • Her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 3 GB internet için aylık 35 TL.
  • Her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 4 GB internet için aylık 40 TL.

Bedava İnternet Paketlerine Katılma Yolu

Uçuran bedava internet paketlere yeni hat alan müşterilerimiz, 2 GB için “UCURAN 2 GB”, 3 GB için “UCURAN 3 GB”, 4 GB için “UCURAN 4 GB” yazıp 2222’ye kısa mesaj atarak yararlanmaya başlayabilirler. Kullanım detaylarını ve kalan kullanım haklarını kısa mesaj yoluyla veya Hesabım uygulamasını akıllı telefonlarına indirerek öğrenebilirler. Paketlerini iptal ettirmek istediklerinde de Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak veya Hesabım uygulaması üzerinden paket iptal seçeneklerini kullanarak yapabilirler.