Turkcell WEB 1 GB Hediye internet

Turkcell’in WEB 1 GB Hediye internet paketini sizde hattınıza tanımlayarak bedava internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ülkemizin en geniş kapsama alanına sahip olan GSM operatörü Turkcell yeni kampanyalar düzenleyerek müşteri ağını genişletmeye çalışıyor. 33 milyonu aşkın abonesi bulunan Turkcell bunu yeterli görmeyerek her zaman daha yüksek bir hedefle yoluna devam etmeye çalışıyor. Bu noktada da üyelerini mutlu etmesini gayet iyi biliyor. Çünkü sürekli olarak bedava internet paketleri konuşma ve SMS paketleri tanımlayarak üyelerine hediye ediyor. Böylece müşteri memnuniyetini ve ağını sürekli olarak genişleten Turkcell 2017 yılında çok farklı kampanyalar tanımlayarak adından söz ettirdi. 2018 yılı içinde çok iddialı bir giriş yapmayı düşünen Turkcell web 1 GB hediye internet paketi hazırlayarak şimdiden ses getiren bir kampanyaya imza attı. Firmamız kanalıyla bu kampanyadan faydalanarak mobil hat kullanıcılarının istifade etmiş olduğu geniş internet opsiyonlarına erişim sağlayabilirsiniz. Böylece istediğiniz her yerden akıllı telefonunuzla gigabayt derdine düşmeden internetin keyfine varabilir, sörf yapabilir, sosyal ağlarda paylaşımda bulunabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Turkcell 2018 1GB web paketinin bulunduğu uçuran kampanyalara katılmak istiyorsanız yapmanız gereken işlemler oldukça basit.Turkcell’in web sitesine giriş yapıp Uçuran veya Uçuran Plus paketlerinden birisini satın almanız yeterli. Böylece herhangi bir şekilde mesajla bilgilendirilmeden direkt olarak kampanya aktif hale geliyor. Ayrıca bedava internet kampanyası için belirlenmiş olan tek şart bireysel Hazır Kart abonesi olmanız.

Kampanyanın Kullanım Hakları Nelerdir?

Turkcell’in belirlemiş olduğu bedava internet kampanyası Uçuran ve Uçuran Plus paketlerinde bir ay boyunca size tanımlanacak olan 1 gigabayt hediye interneti kullanabilirsiniz. Tarifenizden hiçbir şekilde eksilmeden sosyal ağlarda da vakit geçirmenize imkân tanıyan bu paketesatın alma yoluyla sahip olabilirsiniz.

Eğer paketinizden memnun kalmazsanız müşteri hizmetlerini telefon yoluyla arayarak veya en yakın Turkcell bayii ile iletişime geçerek paket iptali gerçekleştirebilirsiniz.