Turkcell Wifi 1 GB Hediye İnternet

Mobil hat kullanıcılarının yüzünü güldürmenin en kolay yolu internet paketinde ücretsiz ilaveler olması.

Turkcell wifi 1gb bedava internet

Mobil hat kullanıcılarının yüzünü güldürmenin en kolay yolu internet paketinde ücretsiz ilaveler olması. Zira sosyal medya kullanımı oldukça yaygın ve anlık olarak gelişmeleri takip etmenin en pratik yolu da bu mecralarda yer almak. Mobil hattınıza tanımlı internet paketini harcamadan internet dünyasında yerinizi almanın yeni yolu ise, Turkcell hat sahibi abonelerimize özel WİFİ 1 GB internet hediyesi kampanyasıdır.

  • Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell bireysel mobil hat kullanmanız gereklidir. Bunun dışında istenen herhangi bir özel katılım şartı bulunmamaktadır.
  • Kampanyaya dâhil olabilmek için,kısa mesaj gibi herhangi bir katılım gerekliliği olmaksızın, belirlenmiş noktalardan TurkcellWifi’ye bağlanmanız yeterlidir. 1 GB hediye internetinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • TurkcellWifi’ye bağlanabileceğiniz lokasyonlar arasında 48 iletişim merkezi bulunmaktadır. Ayrıca 5 adet açık alan noktasından ya da 2 adet sinemadan da wifi’ye bağlanabilir ve 1 GB internet hediyenizi hemen alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamındaki internet hediyesi kazanma olanağı 24.08.2017 tarihi ile 01.12.2017 tarihi arasında söz konusudur.
  • Kullanmadığınız haklar bir sonraki aya devredilmeyerek sonlandırılır.
  • Hediye internet her ay yalnızca 1 kez alınabilir ve yalnızca İstanbul bölgesinde kullanılabilir.
  • Hediye internetten yararlanabilmek için geçerli tarihler arasında Turkcellwifi’ye bağlanmış olmanız gereklidir.

İnternet kullanımınıza ücret karşılığı olmaksızın katkı yapan bu fırsattan yararlanmaktan vazgeçmek istiyorsanız müşteri hizmetlerini arayabilir ya da kısa mesaj göndererek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.