Turkcell Yeni Hediye İnternet Kampanyası

En modern uygulamaları üyelerine sunmaktan çekinmeyenTurkcell GSM operatörü olarak ülkemizin zirvesinde bulunuyor.

En modern uygulamaları üyelerine sunmaktan çekinmeyenTurkcell GSM operatörü olarak ülkemizin zirvesinde bulunuyor. Bunu yeterli görmeyen Turkcell yeni üyeler kazanabilmek için çok farklı alternatif paketlere ve kampanyalarayer veriyor. Turkcell’in sunmuş olduğu paketler içerisinde özellikle bedava internet pek çok müşterinin beğenisini kazanıyor.

Turkcell yeni aboneler kazanabilmek için sunmuş olduğu hediyeli tanışma seti fırsatıyla sizler de bedava dakikalar, kısa mesaj paketleri ve bonkörce sunulan bedava internet kazanabilirsiniz.

Eğer Turkcell’in sunduğu tanışma paketindeki bedava internetlere sahip olmak istiyorsanız öncelikli olarak en yakın Turkcell iletişim mağazasına gitmeli ve bir Hazır Kart satın almalısınız.Kampanyaya katılmak için hiçbir şekilde mesaj atmanıza gerek bulunmamaktadır. Hazır Kart satın aldığınızda otomatik olarak kampanya hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell’in sunmuş olduğu bedava internet kampanyasından faydalanmak için yeni sim kart almanız yeterlidir.Faturasız olan bütün Turkcell müşterileri ses hattı aboneleri kampanyadan faydalanabilirler.

Kampanyadaki kullanım hakları nelerdir?

  • Turkcell tarafından sunulmakta olan tanışma paketi kampanyasında mobil hat kullanıcıları hattını yeni açtıklarında 35 TL yüklü olarak gelmekte olan hattın içerisinde aynı zamanda ücretsiz 3 GB internet bulunmaktadır.
  • Ayrıca yeni aboneler ilk altı ay boyunca 20 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında her ay bir kere kullanabilecekleri 1GB bedava internet hattına tanımlanacaktır.
  • Eğer mevcut olan bedava internet paketini beğenmiyorsanız müşteri hizmetleri ile görüşerek iptal ettirebilirsiniz.
  • Kalan kullanım sürenizi öğrenmek istiyorsanız 22 22’ye kalan yazıp kısa mesaj göndermelisiniz.