Turkcell Yeni Müşteri Abone Bedava internet Paketi

Türkiye’nin şu an itibariyle açık ara en önde olan GSM operatörü Turkcell firmasıdır.Her geçen gün müşteri alnı genişletmekte olan Turkcell Sürekli yeni kampanyalar düzenleyerek üye sayısını artırmak için çaba göstermektedir.

Bu noktada 2018 yılı içinde çok farklı kampanya ve tarifeler belirlemiş olan Turkcell dünyasına giriş yapmak istiyorsanız farklı opsiyonlar ile hediyelerde size sunulacaktır.ÇünküTurkcell’in bütün tarifelerinde bedava internet dakika ve SMS her zaman için sunulmakta olan opsiyonlar olarak ön plana çıkmaktadır. Böylece günümüzde akıllı telefonlarda ihtiyaç duyulan her türlü opsiyon için firmamız kanalıyla yeni kampanyalara müracaat ederek aramış olduğunuz her türlü iletişim opsiyonuna sahip olabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet 2018

Turkcell’in 2017 yılında yapmış olduğu kampanyalar oldukça beğenilmekteydi.Bu sebeple 2018 yılında da Turkcell farklı kampanyalar tanımlamayı düşünüyor.Bunlar arasında yer alan Turkcell bedava internet 2018 kapsamında tam 4 ay boyunca 2 GB internet size hediye edilecek. Böylece yeni Turkcell’li olan müşteriler toplamda 8 GB hediye internet hakkına kavuşmuş olacaklar.Bedava internet kampanyasından faydalanabilmek için operatör değişikliği yapılması gerekiyor. Böylece Turkcell’in 2018 yılında sunmuş olduğu bu kampanyayla 4 ay boyunca 8 GB’lık internetin sahibi olmuş olacaksınız.

Kampanya Nasıl Katılacaksınız?

Kampanyaya katılabilmek için Turkcell’in web sitesinde bulunan numara taşıma talep formunu doldurmanız yeterli oluyor.Bunun neticesinde hiçbir şekilde bildirim mesajına dahi gerek kalmadan otomatik bir şekilde bedava internet ile size sunulan gigabaytalar hesabınıza yüklenecek.

Turkcell’in sunmuş olduğu bedava internet kampanyasından faydalanabilmek için farklı GSM operatörlerinden Turkcell’e geçmek veya yeni bir hat almak şartı bulunuyor.

Eğer kampanyadan memnun kalmazsanız 2222’ye“IPTAL AYLIK HEDIYE 2 GB” yazıp ücretsiz mesajla göndermeniz yeterli.

Kalan bakiye bilgisini öğrenmek için de 2222’ye kalan yazıp gönderdiğinizde paketinizdeki kalan bedava internet miktarını öğrenebiliyorsunuz.