Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet Kampanyası 2018

Turkcell firmasının 2018 yılı için müşterilerine dağıttığı sürpriz hediye bedava internet fırsatından sizde faydalanabilirsiniz.

Ülke genelinde pek çok mobil hat kullanıcısına sahip olan ve en büyük GSM firmalarından biri olan Turkcell’in özel günler için de fırsat ve hediyeleri devam ediyor. Sunmuş olduğumuz hediyeler ve avantajlar pek çok kullanıcıyı memnun edecek avantajlar oluyor. Bunun geri bildirimi de bir o kadar güzel oluyor, almış olduğumuz olumlu geri bildirimler ile sizler için daha çok hediye kampanyalar oluşturuyor ve bunları araştırıyoruz. Yılbaşına doğru en yakın olan yılbaşı hediye internet kampanyası da yaklaşıyor. Yılbaşında da sizlerin yüzü güldün, sevdiklerinizin yılbaşını görüntülü, sesli vb. kutlayın diye çeşitli kampanyalardan bahsedeceğiz.

Yılbaşına Özel Hediye İnternet Kampanyaları

  • Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak yılbaşı hediye paketleri hakkında bilgi alabilir ve katılımınızı hızlı bir şekilde sağlayabilirsiniz.
  • Kısa mesaj yolunu da deneyebilirsiniz. SIM kartınızı yeniledikten sonra 2222’ye ‘’EN HIZLI’’ yazıp göndererek 6 ay boyunca geçerli olan 10 GB internete kavuşabilirsiniz.
  • Turkcell hesabım uygulamasını indirerek yılbaşı hediyelerinden olan bedava internet seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
  • Online kanallarımız üzerinden de katılım gerçekleştirebilirsiniz

Yılbaşına özel bedava internet fırsatlarından tüm bireysel aboneler katılabilir. Nasıl iptal edileceğini merak ediyorsanız da 0532 532 00 00 ‘a telefon ederek çağrı merkezi üzerinden müşteri temsilcinize bağlanarak iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda GNÇ uygulamasını indirerek de 7 gün boyunca geçerli olan 1 GB internetin sahibi olabilirsiniz. Kalan haklarınızı öğrenmek için 2222’ye ‘’KALAN’’ yazıp kısa mesaj atabilirsiniz.