Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası

Bedava internet kazanmak artık çok kolay…Turkcell ile iletişim kesintisi yaşamayacak ve Türkiye’nin en hızlı internet hizmetindenTurkcell bedava internet kampanyası sayesinde ücretsiz olarak yararlanabileceksiniz.

Bedava internet fırsatlarından Yüklediğin Kadar Kazan kampanyasına katılarak kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Yüklediğiniz TL’ler sayesinde hediye TL’ler kazanabileceksiniz. Hediye TL’leriniz ile dilediğiniz gibi mesajlaşabilir, sevdiklerinizi arayabilir veya Türkiye’nin en hızlı internet hizmetinden yararlanabilirsiniz.

4.5G Hızında Bedava İnternet İçin Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan

Turkcell ile bedava internet kazanabilmek için yapılması gereken tek şey TL yüklemesi yapmaktır. TL yüklemesini Turkcell Hesabım uygulamasından veya Turkcell internet sitesinden kredi kartıyla gerçekleştirenler hediye TL’lere sahip olabilecekler. Hediye TL, yüklediğiniz TL miktarı kadar olmaktadır. Örneğin; 20 TL yüklediğinizde 20 TL kazanabilecekken; 25 TL yüklediğinizde 25, 30 TL yüklediğinizde 30 TL, 50 TL yüklediğinizde ise 50 TL hediye kazanabileceksiniz. Kazandığınız hediye TL’leri ne şekilde kullanacağınız ise size kalmış. Hediye TL’lerinizi dilerseniz internet, dilerseniz de dakika veya SMS harcamalarınız için kullanabilirsiniz. Çağımızın vazgeçilmez ihtiyaçlarından olan internet hizmetlerini doyasıya, gittiğiniz her yerde kullanabilmek için Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyasından yararlanabilirsiniz. Turkcell bedava internet ile

  • 5G Teknolojisi Hızında
  • Dilediğiniz Her Yerde
  • Kesintisiz Sosyalleşme

İmkânlarından yararlanmak isteyenler hemen Hesabım uygulamasına giriş yaparak veya Turkcell web adresine uğrayarak TL yüklemesi gerçekleştirebilirler. Turkcell bedava internet ile dilediğiniz sosyal ağda vakit geçirebilir, kesintisiz bir şekilde video izleyebilir veya aklınıza gelen tüm internet hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

İmkânlardan yalnızca yurtiçi kullanımlarınız için yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda kullanılmayan haklar sonraki aylara aktarılmamaktadır. 1 ay içinde kampanyadan en fazla dört defa yararlanma hakkınız bulunmaktadır. Ne kadar kullanım hakkınızın kaldığını öğrenmek için “KALAN” yazıp 2222’ye ücretsiz olarak kısa mesaj atabilirsiniz. Hesabım uygulamasına giriş yaparak da kullanım bilgilerinize erişebilirsiniz.