Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan

Turkcell hat kullanan kişilere özel oldukça güzel avantajlar ve kampanyalar sunmaktadır. Bu güzel avantajlı kampanyalar ile bolca konuşmak, mesajlaşmak ve internet kullanımı ek olarak sunulmaktadır.

turkcell yüklediğin kadar kazan

Turkcell hat kullanan kişilere özel oldukça güzel avantajlar ve kampanyalar sunmaktadır. Bu güzel avantajlı kampanyalar ile bolca konuşmak, mesajlaşmak ve internet kullanımı ek olarak sunulmaktadır. Bu güzel kampanyalardan birisi de Yüklediğin Kadar Kazan kampanyasıdır. Bu kampanya ile yapılan yüklemeler oranında bedava konuşma, mesajlaşma ve internet kullanım hakkı kazanılabilmektedir. Bu kampanyadan yararlanmak için Turkcell internet sitesinden veya mobil cihazlarda kullanılan Hesabım uygulamasından kredi kartı ile TL yüklenmesi gerekmektedir.

  • Yapılacak yükleme ile bir hafta boyunca kullanım hakkı olan dakika ve mesaj kazanılması mümkündür.
  • Bu kampanyadan yararlanmak için Turkcell internet sitesinden veya uygulamasından TL yüklenmesi yeterli olmaktadır.
  • Yapılacak yükleme ile bu yükleme kadar TL kazanılması mümkündür.
  • Bu kampanyadan tüm Turkcellhazırkart abonelerinin yararlanması mümkündür.

Bu özel ve oldukça avantajlı olan kampanyadan yararlanmak da oldukça kolaydır. Herhangi bir işlem yapmaya gerek kalmadan yapılan yükleme kadar TL kazanılmaktadır. Bu kampanyadan bir aylık süre içerisinde 4 sefer yükleme yapılarak TL kazanılması mümkündür. Yapılacak her yükleme için bu kazanımın olması mümkündür ve otomatik bir şekilde yenilenmesi söz konusu değildir. Kampanyadan kazanılan TL hediyeler bir hafta için geçerli olmaktadır ve bunun devredilmesi ve aktarılması mümkün olmayacaktır. Turkcell kullanıcıları ve aboneleri için yapılan birçok kampanyadan birisi olarak özellikle faturasız hat kullanan ve TL yükleyen aboneler için oldukça avantajlı ve güzel kampanya olarak ilgi görmektedir.