Turkcell’den Manisa’ya 95 Milyon Tl’lik Yatırım

Ülkemizdeki operatör şirketleri arasında çok tercih edilen ve ilgi görenlerden birisi olan Turkcell yatırımlarını büyük bir hızla devam ettirmekte ve sürdürmektedir.

Turkcellden manisa yatırım

Ülkemizdeki operatör şirketleri arasında çok tercih edilen ve ilgi görenlerden birisi olan Turkcell yatırımlarını büyük bir hızla devam ettirmekte ve sürdürmektedir. Bu konuda özellikle çok tercih edilen şirket Manisa’da 95 Milyon TL değerinde bir yatırım yapmaktadır. Özellikle ülkemizde fiber alt yapı konusunda en hızlı şekilde ilerleme sağlayan ve bu alanda çok fazla yatırım yapan şirket bugüne kadarki süreçte 5,8 Milyar TL gibi oldukça büyük bir yatırım ile internetin çok daha hızlı olmasını ve yaygınlaşmasını sağlamış durumdadır. Bu konuda çok önemli aşamalar kaydeden şirket toplamda 40 kilometrelik bir fiber ağı kurmuş durumdadır. Bunun yanında 3 Milyon Elli Bin ev ve iş yerinin de fiber internet ile tanışmasını sağlamıştır.

Bu alanda en başarılı ilerlemeyi sağlayan firma özellikle Manisa ilinde 2016 yılından bu yana çalışmalarını sürdürmektedir. Şehirde fiber hızlı internetin kullanılması için gerekli olan alt yapı işlemlerini sorunsuz olarak sürdüren Turkcell ayrıca yeni yatırımlar ile şehirde çok daha fazla ev ve iş yerine fiber bağlantının ulaşmasını sağlamak istemektedir. Yapılacak olan yeni ve büyük yatırım ile artık birçok ev ve iş yerinin fiber internet kullanımı sağlaması mümkün olacaktır. Bu alanda çok sayıda abonesi bulunan ve oldukça kaliteli bir hizmet sunan Turkcell Manisa ilinde de genel olarak bu kaliteli hizmetlerini çok daha geniş bir alanda sunabilecektir.