Turkcell’e Geçiş Yap 8 GB Hediye İnternet Kazan Kampanyası

Türkiye’de mobil hat kullanıcıları için yüksek avantajı oluşturan Turkcell, sunmuş olduğu yeni kampanyalarla her zaman beğeni kazanmaktadır.

Turkcell’e Geçiş Yap 8 GB Hediye İnternet Kazan

Türkiye’de mobil hat kullanıcıları için yüksek avantajı oluşturan Turkcell, sunmuş olduğu yeni kampanyalarla her zaman beğeni kazanmaktadır. Yeni bir kampanya olan Turkcell’e Geçiş Yap 8 GB Hediye İnternet Kazan kampanyası ile birlikte hattını Turkcell’e taşıyan veya geçiş yapan kişiler faturalı ve faturasız olarak bedava internet kazanabilirler. GSM alanında göstermiş olduğu faaliyetlerle liderlik koltuğunda bulunan Turkcell, bu kampanya ile birçok mobil hat kullanıcısının Turkcell’e geçiş yapmasını sağlamaktadır. Kampanya dahilinde Turkcell’e geçiş yapmak isteyen kullanıcılar 8 GB bedava internet alabilmek için;

  • 2017 yılı içerisinde numara taşıma ya da yeni hat tesisi ile Turkcell’li olmaları gerekmektedir.
  • Turkcell mağazaları veya internet üzerinden numara taşıma başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.
  • Numara taşırken istediğiniz numarayı seçebilirsiniz.
  • Katılım şart sağlayabilmeniz için sadece numara taşıma veya yeni hat ile Turkcell’i seçmeniz hazır katlı veya da faturalı abone olmanız gerekmektedir.

Turkcell’e Geçiş Yap 8 GB Hediye İnternet Kazan Kampanyası

İptal edebilmek için 0532 532 0000’ye telefon ederek müşteri hizmetleri aracılığıyla veya 2222’ye iptal mesajı göndererek çıkış sağlayabilirsiniz. Kullanım hakları 4 ay boyunca her ay 2 GB olmak üzere toplam 8 GB cepten 4,5G hızında internet olarak belirlenmiştir. 31 Aralık 2017 tarihine kadar bu kampanyadan faydalanabilir veonline olarak başvuru yaptığınız takdirde hediye almaya hak kazanabilirsiniz. Size gelen bilgilendirme mesajı ile kazandığımız haklar aktif olur ve kullanım bilginizi web kanalından ya da kısa mesaj ile öğrenebilirsiniz.