Vodafone Akıl Küpü internet Paketleri

Vodafone telekomünikasyon alanında lider olması sayesinde birçok kişi tarafından yoğun ilgi görüyor. Bu nedenle kullanıcılarına özel devrim gibi yenilikler yapıyor.

Vodafone telekomünikasyon alanında lider olması sayesinde birçok kişi tarafından yoğun ilgi görüyor. Bu nedenle kullanıcılarına özel devrim gibi yenilikler yapıyor. Gün geçtikçe artan abone sayısı sayesinde sürekli yeni kampanyalar da yapmaktadır. Abonelere özel Akıl Küpü tarifeleri kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Zengin kullanım hakları bulunan bu tarifelerde devreden özellik sayesinde oldukça rahat hissedeceksiniz. Ay sonunda harcayamadığınız SMS, internet ve dakikalarınızın silinmemesini istiyorsanız pakete göz atabilir ve bu tekliflerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bedava internet isteyenler tereddüt etmeden bu tarifeye geçebilir.

Vodafone Akıl Küpü Tarifesi

Vodafone Akıl Küpü tarifesinden son 30 gün içinde numara taşıma ve yeni hat ile Vodafone üyesi olmuş bireysel aboneler yararlanabilir. Çağrı merkezlerine telefon ederek, Online Self Servis’e girip kampanyayı seçerek ya da Vodafone Cep merkezlerine başvurarak tarifeye katılım sağlayabilirsiniz. İptal etmek istiyorsanız 542’ye telefon edebilirsiniz. Ayrıca yanımda uygulamasından iptal işlemi yapabilirsiniz.

  • 1 GB bedava internet ile beraber şebeke içi 2000 dakika, her yöne 200 dakika 19 TL’ye sizlere sunulmaktadır.
  • 2 GB yanında 1000 SMS, her yöne 750 dakika aylık 23 TL ile sizlerle buluşuyor.
  • 3 GB bedava internet, her yöne 1000 dakika ve 100 SMS’i 25 TL ödeyerek alabilirsiniz.
  • 4 GB internet, 1000 kısa mesaj hakkı, her yöne 1000 dakika haklarına 28 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.
  • 5 GB internet, her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS/MMS 35 TL’ye sizlerle buluşuyor.
  • 7 GB internet 1000 SMS ve her yöne 1000 SMS istiyorsanız 39 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bu tarifelerde 1 fatura dönemi içinde kullanılmamış olan tarifeler diğer gelecek aylara devredilmektedir. Bu nedenle rahatlıkla bu tarifelere katılım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Yanımda uygulaması ile kullanım bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.