Vodafone Avantajlı Faturalı İnternet Paketleri

Vodafone uluslararası düzeyde uzun zamanlardan beri GSM operatörü olarak müşterilerine profesyonel hizmet sunan firmaların başında gelmektedir.

Vodafone uluslararası düzeyde uzun zamanlardan beri GSM operatörü olarak müşterilerine profesyonel hizmet sunan firmaların başında gelmektedir. Sektörde sahip olduğu uzun zamanların deneyimi sayesinde firma günümüzde müşterilerinin ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde değerlendirebilmekte ve bu ihtiyaçları karşılamaya yönelik en uygun değerlendirmeleri gerçekleştirebilmektedir. Bu sayede müşterilerinin ihtiyaçlarını sürekli olarak başarılı bir şekilde karşılayabilmekte ve müşterilerinin memnuniyetini sürekli olarak kazanabilmektedir. Firma müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlayabilmek adına günümüzde birçok kampanya gerçekleştirmektedir. Bu kampanyaların başında yapmış olduğu ekonomik tarifeler gelmektedir.

Vodafone Avantajlı Faturalı İnternet Paketleri

Bu operatör kullanıcısı iseniz siz de vodafone tarafından yapılan uygun ve ekonomik tarifelerden faydalanabilir, yakınlarınız ile etkili bir iletişim kurma imkanını yakalayabilirsiniz. Faturalı internet paketi kampanyasına katılmak için üstelik hiçbir koşulu sağlamanız gerekmemektedir. Yalnızca vodafone bireysel hat sahibi olmanız yeterlidir. Vodafone yetkili bayileri, müşteri hizmetleri ya da SMS yolu ile siz de kampanyaya kolay bir şekilde katılabilirsiniz. Daha avantajlı bir kampanyaya geçmek için ise müşteri hizmetlerimizi arayarak mevcut kampanyanızın iptalini gerçekleştirebilirsiniz.  Kampanya detayları ise aşağıdaki gibidir;

  • Her yöne 400 dakika konuşma, 1000 SMS ve 2GB internet kullanımına ayda yalnızca 21 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Bu ücretlere ekstra üç TL ödeyerek ise 300 dakika daha fazla internet kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.
  • Her yöne 400 dakika, 1000 SMS ve 3 GB internet kullanım hakkından ise yalnızca 26 TL ödeyerek faydalanabilirsiniz.