Vodafone Bedava Dakika ve Konuşma Paketleri

admin
Ekim 19, 2017

Global ölçekte faaliyette bulunmak da olan Vodafone ülkemizde de hatırı sayılır bir takipçi kitlesine sahiptir.Vodafone Türkiye ile birlikte çok cazip kampanyalar sürekli olarak yapılmakta. Böylece Vodafone mevcut olan abone sayısını artırmak için gayret göstermektedir.Vodafone’un tanımlamış olduğu kampanyaların hepsinde konuşma dakikaları SMS ve bedava internet gibi birçok opsiyon da yer almaktadır. Bu sayede her yaştan kullanıcı profilinin bulunduğu Vodafone dünyasına giriş yaparak oldukça Bonkör olan uygulamalardan istifade edilebilmektedir. 2018 yılında Vodafone tanımlamış olduğu kampanyalarla sizler için çok esnek ve cüzi ücretler karşılığında rahatça konuşabileceğiniz ve internette gezinebileceğiniz kampanyalarla hizmet sunmaya devam edeceğiz.

VodafoneFreezone esnek tarifeleri 2017 kampanyalarından faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken işlemler oldukça basit. Global ölçekli GSM operatörü olan Vodafone 1984 yılından beri dünyanın 24 farklı ülkesinde en geniş çekim gücüne sahip olan iletişim operatörü olma unvanını elinde bulunduruyor. Ülkemizde de 10 yılı aşkın zamandır faaliyette bulunan Vodafone 23 milyona yaklaşmakta olan abonesini daha da genişletebilmek için sürekli bir takım kampanyalarla müşterilerine hitap etmeye çalışıyor.Vodafone dünyasına giriş yaptığınızda sadece mobil uygulamalar değil aynı zamanda sabit internet, ADSL ve fiber internet gibi bütün data çözümleri yer alıyor. Böylece Vodafone dünyasında bulunarak iletişim adına her ne arıyorsanız en uygun fiyatlara dünya standartlarında sahip olabileceksiniz.
VodafoneFreezonekonsepti ile gençler için sürekli olarak alternatif uygulamalar geliştirmektedir. Gençlerin akıllı telefonlarda ihtiyaç duyduğu internet konuşma ve SMS’ler için çözüm portföyünü son derece geniş tutan VodafoneFreezone 26 yaşını geçmemiş aboneleri için sürekli olarak bir takım kampanya ve tarifeler düzenliyor.VodafoneFreezone bir Gençlik Kulübü olarak sadece dakika SMS internet tanımlamakla kalmıyor aynı zamanda birçok farklı gençlik opsiyonunun ve uygulamasının da indirilip kullanılmasına imkân tanınıyor. Bu yıl popüler olan VodafoneFreezone kampanyalarından birisi ise Yeni FreeZone’lu Faturasız tarifesidir.

Diğer GSM operatörlerinde iken Vodafone dünyasına geçiş yaptığınızda yeni FreeZone’lu faturasız tarifesinden istifade edebiliyorsunuz. Bu tamamen yeni abonelere özel olan kampanya kapsamında akıllı telefonlar vasıtasıyla sosyal ağları da ücretsiz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Böylece gençlerin en çok ihtiyaç duyduğu sosyal medya, video izleme ve paylaşım opsiyonların da devreye girebilecekolduğu bu kampanya sayesinde rahat bir şekilde internette gezinmeniz söz konusu olacak. Size sunmuş olduğumuz kampanyada akşamdan sabaha internet kampanyasından faydalandığınızda paketinizde bulunan internetin iki katı otomatik olarak hattınıza yüklenecek. Hediye internetlerinizi Akşam 9’dan sabah 9’a kadar kullanabilirsiniz.
Vodafone Ev Hanımlarına Özel Altın Kulüp Tarifeleri

Vodafone’un ev hanımları için belirlemiş olduğu dört farklı kampanya bulunuyor Böylece ev hanımlarının ihtiyaç duyabileceği her türlü iletişim ve GSM taleplerine Vodafone kaliteli ve ekonomik şekilde çözümler tanımlamış oluyor.

Ramazan Bereket Paketi:Vodafone tanımlamış olduğu bu kampanyada 25 liralık A101 alışverişi yapabiliyorsunuz. Ayrıca 30 gün boyunca 1 GB olacak şekilde toplam 3 aya yayılan 300 GB’lık hediye bedava İnternet paketinin de sahibi olabilirsiniz. Eğer internet paketi istemiyorsanız bunun yerine 1000 dakikalık konuşma opsiyonundan da faydalanma hakkınız bulunuyor. Kampanyadan faydalanmak için A101 mağazalarında 20 liralık yükleme yapmanız internet hakkını kazanabilmek için yeterli. Eğer A101 paket hediyesinden faydalanmak istiyorsanız MARKET25 yazıp 6666’ya kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır. İftar menüsü ve yemek tarifleri için 1111’e RAMAZAN yazıp kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Altın Tarifeler:Vodafone’un ev hanımlarına yönelik olan altın tarifeler paketi sayesinde öğlen 12 ile 16 arasında ücretsiz konuşma hakkına sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca Altın Sosyal ismindeki paketle 1 GB internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız 7000’e Altın Fırsat, Altın Mini, Altın Maksi,  Altın Midi yazmalısınız.

Altın Fırsatlar:Vodafone ev hanımları için tanımlamış oldu üçüncü pakette Kervan, Kemal Tanca ve Home Sweet Home mağazalarında indirim kazanabiliyorsunuz.

Altın Uygulama ve Servisler: Vodafone’un bu paketinde bilgi servisi, gelir servisi veya mobil uygulamadan birini seçerek ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Vodafone 2017 yeni hat kampanyalarından da faydalandığınızda oldukça geniş opsiyonların sahibi oluyorsunuz. Böylece yeni hat sahibi olan Vodafonelular bedava internet, konuşma dakikaları ve SMS paketlerine sahip olabiliyor.

 • Aylık 57 lira karşılığında standart Yeni Başlangıç paketinin sahibi olabilirsiniz. Paket içinde 22 liralık cep lira bulunuyor.
 • Aylık 57 lira karşılığında Large Yeni Başlayan paketine sahip olduğunuzda paket içeriğindeki 32 TL cep liranın da sahibi oluyorsunuz.
 • Paketlerin içeriğinde yer alan cep liralar sayesinde otomatik yüklenebilen özelliği kullanabilirsiniz.
 • Paketinizdeki bakiyeyi öğrenmek istiyorsanız *123#23#numarasını tuşlamanız yeterli.
 • Tanımlanan bu paketlerden faydalanabilmek için yeni Vodafone hattı almanız gerekiyor. Başka GSM operatörlerinden numara taşıdığınızda bu hizmetlerden faydalanamazsınız.
 • İki farklı şekilde tanımlanmış olan başlangıç paketlerindeki tarifeler 31.12.2017 tarihine kadar geçerli olmaktadır.

2017 Vodafone Red Tarifeleri Nasıl Yapılır?

Vodafone’un en prestijli ve içerik bakımından dolgun olan tarife paketi olan VodafoneRed dünyasına geçiş yapmak istiyorsanız tarifeler hakkında bilgi sahibi olmalısınız.Tamamında tarife içi ve sabit hatlarla sınırsız konuşmanın olduğu VodafoneRed tarifeleri aşağıdaki konseptte size sunulacaktır.

 • Red 5 tarifesinden aylık 60 liralık ödeme ile faydalanabilirsiniz.Kontrat yaptığınızda 49 lira olan ödeme ile 5 GB internet 1000 dakika ve 1000 SMS’in sahibi olacaksınız.
 • Red 7 tarifesinden faydalanmak istiyorsanız kontratlı 59 kontratsız şekilde 70 liralık avantajlı tarifelerden satın alabilirsiniz. Böylece 7 GB internet 1000 dakika ve 1000 SMS’in sahibi olabilirsiniz.
 • Red 10 tarifesinden faydalanmak istiyorsanız kontratlı 59 kontratsız 70 lira aylık ödemeniz bulunuyor.Tarife kapsamında 10 GB internet her yöne 2000 dakika ve 1000 SMS’ten faydalanabilirsiniz.
 • Red 15 tarifesi kapsamında 15 GB internetten faydalanmak istiyorsanız kontratlı 89 kontratsız olarak aylık 100 lira ödemeniz gerekiyor.
 • VodafoneRed 20 tarifesinden faydalanmak için aylık ödenmesi gereken rakam kontratlı 109 kontratsız 120 lira. Böylece 20 GB internetin sahibi olabilirsiniz.

Vodafone 2017 Her Yer İndirim Tarifesinden faydalanmak istiyorsanız *4455# yazıp tuşlamanız yeterli olacaktır. Böylece yüzde 70 ve daha üzerine kadar çıkan indirimlerden ve bölgenizdeki Vodafoneopsiyonlardan faydalanabilirsiniz.

Aylık ödemeniz gereken sabit bir ücretin bulunmadığı Her Yer İndirim tarifesi kapsamında 30 gün boyunca size farklı oranlarda avantajlı bir ücretlendirme paketi sunulacaktır. Her yer indirim tarifesinden faydalanmak için en az 15 liralık yükleme yapmanız yeterlidir. Böylece çok yüksek oranlara varan indirimlerden faydalanabilirsiniz.Vodafone hattınıza minimum 15 liralık yükleme yaptığınız takdirde takip eden 3 gün zarfında 5 dakikalık konuşma için 50 kuruş ödeyeceksiniz. Bununla birlikte SMS ve bedava internet kullanımı da içeren paketler sayesinde oldukça uygun fiyatlara Vodafone ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Her Yer İndirim tarifesinden faydalanmak için yapılması gerekenler:

 • Vodafone Self Servis uygulamasından veya Vodafone’un internet sitesinden uygulamaya giriş yapabilirsiniz.
 • Vodafone cep bayilerine gidip iletişim kurularak her yer indirim tarifesine geçiş yapabilirsiniz.
 • 7000’e HERYERINDIRIMyazarak SMS göndermeniz yeterli olacaktır.
 • Vodafone müşteri hizmetleri numarası olan 542’yi arayarak müşteri hizmetlerinden her yer indirim tarifesi geçiş talebinde bulunabilirsiniz.