Vodafone Bedava internet Paketi 2017 Kampanyaları

Vodafone operatörüne ait bedava ve hediye internet kampanyalarını hattınıza tanımlayabilir keyifle mobil internetin tadına varabilirsiniz.

Türkiye’nin üç büyük operatör şirketlerinden birisi olan Vodafone. Çekim alanı oldukça geniş olan bu operatör kullanıcılarına en kaliteli hizmeti verirken her yaşa hitap eden tarifelere sahiptir. Dakika ve kısa mesaja ek olarak günümüz gereği olan internet paketi de dahil olmuştur. Özelikle internet olanağı operatörü daha cazip kılmaktadır. Bedava internet paketi ile internetin sınırsız dünyasında bir yolculuğa çıkmak mümkündür.

Bedava İnternet Kampanyaları

Müşteri memnuniyeti politikası ile yola çıkan Vodafone istekler çerçevesinde kampanyalar, paketler ve fırsatları sunmaktadır. Özellikle internet ihtiyacı göz önünde bulundurularak bedava internet olanağı sunmaktadır. Bazı bedava internetler;

  • 250 MB internet için Vodafone yanımda uygulaması indirmek yeterli olacaktır. Uygulamaya Pazar ya da Pazartesi günleri girerek Vodafone’un müşterilerine sunduğu bedava internet olanağından yararlanmak mümkündür.
  • Yine Vodafone yanımda uygulaması ile 500 MB internet kazanmak da mümkündür.
  • 1 GB internet kazanmak isteyen kişilerin ise yapacağı tek şey E- faturaya geçmek olacaktır. Bunun için 7000’e öncelikle EFATURA bir boşluk ve e mail adresi yazıp yollamak gerekmektedir.
  • 50 GB internet olanağı ise alınacak bir Vodafone SIM kartıyla kullanılabilir. 90 gün geçerliliği olan bir pakettir.
  • 1 GB internet isteyenler öncelikle yanımda uygulamasını telefona indirip ardından self servis şifresini 7000’e büyük S yazıp yollayarak sisteme girerek edinebilir.
  • Bunun da yanında hep internetin ücretsiz olanağına ek olarak tüm dosyaları korumaya da almak mümkündür. 1 GB edinilebilen güvenli depo kampanyasına dahil olabilmek için uygulamayı telefona indirmek yeterli olacaktır.

Vodafone Kalan Kullanım

Vodafone bedava internet, dakika ve kısa mesaj olanakları sayesinde oldukça caziptir. Kalan paket kullanımı için 7000 e yazılacak OZET ya da aramayla öğrenmek mümkündür. Vodafon’un bu renkli ve bol kampanyalı dünyasına girmek oldukça basittir.