Vodafone Bedava internet Veren Uygulamalar 2018

Vodafone hattı kullananlar bir çok uygulama ile bedava hediye interneti hiç bir ücret ödemeden hattına tanımlayabilirler.

Vodafone Türkiye’nin en çok tercih edilen telekomünikasyon firmalarından birisi olup aynı zamanda müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firmadır. Kurulduğu tarihten bu yana her yıl daha çok tercih edilen ve çekim kalitesi yüksek olan bu firmanın hatlarının faturalı ya da faturasız seçenekleri bulunur. Telefona yakışan aynı zamanda asla yarı yolda bırakmadan çeken hatlar içerisinde bulunan tarife seçeneklerinin içerisinde internet, dakika ve kısa mesaj hakları toplu bir paket halinde verilmektedir. Paketin kalan kullanımı için de 7000’e OZET yazıp yollamak yeterlidir.

Vodafone’nun Müşterilerine Sağladığı Bedava İnternet Kolaylıkları

Vodafone hattı sahibi olmadan sağladığı kolaylıklar ile tarifelerden yararlanmak mümkün değildir. İnternetin hayatın bu denli önemli bir noktasında bulunmasıyla Vodafone bazı ücretsiz internet durumlarını şu şekilde söyleyebilmek mümkündür:

  • Vodafone yanımda uygulaması ile 500 MB internet olanağından uygulamayı indirerek yararlanabilmek mümkündür.
  • Ayrıca bedava 1 GB internet için 3 Aralığa kadar yararlanabilmek mümkündür. Tek seferde yapılacak kırk liralık bir yüklemeyi üç gün boyunca kullanma olanağı sağlanmaktadır.
  • 2 GB internet için yine tek seferde yapılacak elli liralık bir yükleme olanağı bulunup üç gün boyunca internetten yararlanılabilir.
  • Perşembelere özel 2 GB internet için yine aynı gün içerisinde yapılacak olan yirmi liralık bir yüklemenin sonucu yararlanabilmek mümkün konumdadır.
  • 3 GB internet için ise Red adlı tarifeye geçme durumunda yararlanılabilir. On iki ay kalma taahhütlüyle yine 12 ay boyunca bu kolaylıktan yararlanmak mümkündür.