Vodafone Bedava İnternet

admin
Ekim 19, 2017

Türkiye’de de hizmette bulunmakta olan global ölçekteki GSM operatörü Vodafone çok farklı uygulamalarla müşteri ağını genişletmeye yolunda kararlı görünüyor. 2017 yılında düzenlemiş olduğu bedava internet kampanyaları ile oldukça beğenip kazanmış olan Vodafone 2018 yılında da farklı kampanyalarla bu uygulamalarını sürdürecek. Böylece siz Vodafone Türkiye kapsamında sunulmuş olan bedava internetten istifade ederek bir hafta boyunca geçerli olan 500 megabaytı doyasıya kullanabileceksiniz.

Vodafone 2017 Yeni Bedava İnternet Paketleri

4,5G özel Vodafone 2 GB.

Vodafone 4,5G’liler için farklı bir kampanya düzenleyerek Vodafone bedava internet 2018 yılı opsiyonlarını başlatmış durumda. Böylece Vodafone4,5G’li olanlar bu uygulamadan faydalanabilmek için 4545’e 4,5G yazıp mesaj gönderecekler. Bunun karşılığında 2 GB internet kendilerine hediye edilecek.

1 GB Vodafone 500 MB

Vodafone hafta başı olan pazartesi günleri 1 GB veya 500 megabaytlık hediye paketi hazırlıyor.Uygulamadan faydalanmak için Vodafone yanımda uygulamasını Pazartesi günü indirip otomatik olarak giriş yapmanız gerekiyor.

Vodafone 3*500 MB

Akıl küpü tarifesi kullanan Vodafone aboneleri üç farklı seferde 500 megabayta kadar bedava internet kazanabilecekler. Eğer siz de Akıl küpü tarifesini kullanıyorsanız 3636’ya YEDEK MB yazıp mesaj atacaksınız. Bunun neticesinde 500 megabayt internet kazanabilirsiniz. Tam 3 farklı seferde bu kampanyadan istifade edilebilir.

Vodafone 1 GB

2017’nin yılı Ramazan ayı içerisinde Vodafone yanımda uygulaması ile 1 GB internet kazanabilirsiniz.Vodafone yanımda uygulamasından Bana Ne Var bölümüne giriş yapıp 1 GB interneti sadece 1 TL’ye satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz internet 18.00 ile 0600 arasında geçerli olup kullanılabilecektir.

Her Pazartesi 1 GB

Ayrıca Vodafone’un Bana Ne Var uygulaması ile ilgili sunmuş oldu hediyeler sadece bununla sınırlı kalmıyor.Vodafone operatörüne abone olan herkes Vodafone Yanımda ve Bana Ne Var uygulamaları kullanarak bedava internet kazanabilir.

Yeni Gelenlere 2 GB Bedava İnternet

Eğer diğer GSM operatörlerinden Vodafone dünyasına geçiş yaparsanız yeni gelen abone olarak size bir takım hediyeler sunulacak. Abone süper paketlerinden birini satın almışsanız 2 GB’a kadar bedava internet hattınıza tanımlanacak.Vodafone’a geçiş yaptıktan sonra 3636’ya ABONE SUPER 2GB yazıp mesaj attığınızda 1 ay boyunca 2 GB internetin sahibi olacaksınız.

Vodafone 500 MB Bedava İnternet Yeni

Eğer ilk defa Vodafone’un sunmuş olduğu 500 megabayt kampanyasından faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken 3636 ya NET 500 megabayt yazıp mesaj atmak.

Vodafone Bedava İnternet

2017 15 Temmuz gününe özel olarak Vodafone tarafından tanımlanmış olan 1 gigabayt bedava internet 600 dakika konuşma 1000 SMS paketinden bütün Vodafone kullanıcıları faydalanabilecek.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi

Vodafone bedava internet hilesi adı altında birçok uygulama bulunsa da bunların hiçbirisi işe yaramıyor. Zira Vodafone zaten kendisi sürekli olarak bir takım bedava internet paketleri tanımlıyor. Bunlardan bir tanesi olan 1 GB’lık bedava internet paketinden faydalanmak istiyorsanız e faturaya geçiş yapmanız gerekiyor. Geçiş yaptıktan sonra 15 gün boyunca 1 GB internet hattınıza tanımlanacak.

SMS ile internet kazanma

4445’e KAZAN yazıp kısa mesaj gönderdiğinizde değişik tarifeler kapsamında internet kazanabiliyorsunuz.

4,5G ile internet kazanma

Vodafone bütün 4,5G abonelerine geçiş yapıldığında 1 ay boyunca 2 GB internet hediye ediyor.

E fatura bedava internet

Eğer Vodafone faturalı hat sahibi iseniz faturalarınızı eposta şeklinde aldığınızda bedava internet kazanıyorsunuz. Kampanyadan faydalanmak için E FATURA boşluk bırakıp e faturanızı kullanmış olduğunuz adrese de yazıp 7000’e kısa mesaj göndereceksiniz. Bunun neticesinde 30.11.2017 tarihine kadar bedava internetten faydalanabilirsiniz.