Vodafone Bedava Sms Paketleri

admin
Ekim 19, 2017

Türkiye’nin en köklü ve en güçlü telekomünikasyon firmalarından biri olan Vodafone, yeni bedava sms ve mesajlaşma paketleri ile 2018 yılı içinde tarifeleri aktif hale getirdi. Sizin için yaptığımız araştırmalar sonucu Vodafone tarafından sunulan yeni paketleri açıklamalı bir şekilde anlatıyoruz. Vodafone belirli dönemlerde gerçekleştirdiği kampanyalarla Türkiye’deki mobil kullanıcılar için ilgi çekici bir firma olmaktadır. Mobil hat kullanıcıları için birçok avantaj sunan Vodafone mesajlaşma sayesinde iletişim kurulması için daha avantajlı tarifeler sunuyor. Müşterileri için en kapsamlı ve zengin içerikli paketleri hazırlayan Vodafone, bu yaklaşımıyla her geçen gün kullanıcı sayısını arttırıyor. Firma olarak Vodafone tarafından sunulan bedava internet ve bedava mesajlaşma paketleri ile ilgili sürekli bir şekilde kapsamlı paylaşımlarda bulunarak bizde müşterilerimiz için avantaj sağlamaya dikkat ediyoruz.

Mobil hat kullanıcılarının iletişim ihtiyaçlarını doğru şekilde karşılayabilmek için geliştirdiği kampanyalar sayesinde memnuniyeti arttırmayı hedefleyen Vodafone, müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek doğru içerikli kampanyalar oluşturuyor. Kampanyalar dahilinde sunulan bedava SMS,bedava konuşma ve bedava internet gibi alternatifler firmanın müşterilerine verdiği değeri gözler önüne seriyor. Bu nedenle sitemiz üzerinden sürekli bir şekilde Vodafone ile ilgili yeni kampanyaları takip edebiliyorsunuz. Son dönemde Türkiye genelinde artan mesajlaşma ihtiyacına karşılık olarak Vodafone tarafından geliştirilen Bedava SMS 2018 kampanyaları dahilinde sunulan imkanları sitemiz üzerinde takip edebilirsiniz. Vodafone tarafından sunulan bu kampanya ile birlikte arkadaşlarınızla veya aileleriniz ile ay boyunca rahat bir şekilde mesajlaşma olanağına sahip oluyorsunuz. Fırsatlı bir şekilde sunulan tarifeler kullanıcıların var olan ücretli SMS hakkına dahil olarak herhangi bir ekstra ücret ödenmeden bedava sms hakkına sahip olmasını imkan kılıyor. Çok pratik bir şekilde katılım sağlayabileceğiniz bu tarifeler için internet sitemiz üzerinden işlem gerçekleştirebilirsiniz.
Vodafone 2018 Bedava Sms Kampanyalarına Katılım Şartları Nelerdir?

Vodafone tarafından 2018 yılı için hazırlanan yeni Bedava SMS paketleri kolay bir katılım yöntemi sağlıyor. Öncelikle yapmanız gereken işlemlerden birisi seçtiğiniz SMS fırsat paketine ait kodu 7000’a ücretsiz bir şekilde mesaj yoluyla göndermektir. Ayrıca kullanıcılar mobil cihazlarında bulunan Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden istedikleri mesajlaşma paketini seçerek hemen kullanmaya başlayabilirler. Vodafone tarafından sunulan katılım şartları arasında herhangi özel bir koşul bulunmamakla birlikte tüm bireysel Vodafone aboneleri bu paketlerden faydalanabilir. İster faturalı bir şekilde ister ön ödemeli şekilde Vodafone tarifelerini kullanan kişiler sayılan yöntemler ile istedikleri her an bu bedava sms paketlerine sahip olabilir.

Vodafone’un Türkiye genelinde kullanıcıları için sunduğu bedava internet paketleri gibi bedava mesajlaşma paketleri de büyük bir avantaj oluşturmaktadır. Kolay bir şekilde katılım sağlanabilen ve herhangi bir koşul bulunmayan mesajlaşma paketleri istenilen zaman iptal edebilecek özelliktedir. İptal işleminin gerçekleştirilmesi için Vodafone kullanıcıları 542’ye telefon ederek müşteri hizmetlerine bağlanabilirler. Müşteri hizmetleri üzerinden iptal talebinde bulunabilen kullanıcılar herhangi bir ödeme ile karşılaşmazlar. Farklı bir yöntem olarak iptal işleminin gerçekleştirilmesi için mobil cihazlar üzerinde Vodafone Yanımda uygulaması ile işlem sağlanabilir. Birçok noktada Vodafone kullanıcılarına avantaj sağlayan yanımda uygulaması ile sadece birkaç kısa adımda iptal işlemi gerçekleştirilebilir.
Vodafone 2018 Bedava Mesajlaşma Paketleri

Vodafone tarafından 2018 Bedava SMS kampanyaları kapsamında sunulan imkanlar değişik özelliklerde olmakla birlikte istenildiği şekilde tercih edilebilir. Kampanyalar arasında 4 adet farklı imkan bulunmakla birlikte hepsinde de Bedava SMS hakkına sahibi olabilirsiniz. Sunulan kampanyalar arasında;

  • Her yöne 100 SMS kampanyası her Pazartesi günü Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapılması ile birlikte 100 SMS kazanma şansını kapsamaktadır.
  • Her yöne 250 SMS kampanyası ise her hafta mobil uygulamaya giriş yapılarak her yöne kullanılabilecek 250 SMS hakkı tanımaktadır.
  • 500 SMS kampanyasında Vodafone kullanıcıları şebeke içinde kullanılabilecekleri 500 SMS’i Vodafone mobil uygulaması üzerinden her hafta kazanma şansına sahiptir.
  • Online self servis üzerinden kısa mesaj hakkı olmayan kişiler giriş yaptıkları takdirde her gün 10 adet SMS’i bedava şekilde kullanabilirler.

Vodafone kullanıcıları tarafından Bedava SMS imkanı sunan kampanyalara katılma dahilinde ek bir ücret ödenmeden farklı oranlarda Bedava SMS şansı bulunmaktadır. Belirtilen süre boyunca istenildiği şekilde kullanılabilen Bedava SMS’lerin miktarları ile ilgili ve kalan kullanım hakları ile ilgili de bilgi alma imkanı bulunuyor. Kullanıcılar kalan kullanım bilgilerini öğrenebilmek için 7000 numarasına ücretsiz bir şekilde OZET yazarak SMS atabilirler. Farklı bir yöntem olarak kullanıcılar online self servis üzerinden seçtikleri numaranın kullanım bilgileri görüntüleyebilir. Kullanıcıların kazanmış oldukları SMS ile ilgili hakları tamamlandığında kendilerine kısa mesaj yoluyla bilgilendirme yapılmaktadır. Vodafone tarafından kampanya dahilinde sunulan SMS’ler sadece yurtiçi kapsamında kullanılabilir.

Vodafone sunmuş olduğu bu kampanyalar sayesinde 2018 yılı dahilinde birçok müşterisi için mesajlaşma noktasında büyük bir avantaj oluşturmaktadır. İlerleyen süreçlerde gerçekleştirilecek daha farklı ve kapsamlı kampanyaları takip edebilmek için sitemiz üzerinden bilgilendirme sağlayabilirsiniz. Firmamız tarafından her geçen gün Vodafone tarafından sunulan avantajlı paketler ve kampanyalar paylaşılmaktadır.