Vodafone Beşiktaşlılara Özel KaraKartal Tarifesi ve Kampanyaları Nasıl Yapılır?

Vodafone Beşiktaşlılara Özel KaraKartal Tarifesi Nasıl Yapılır

Vodafone olarak yaptığımız çeşitli tarifeler ile sizlere en güzel olanakları sunmaktayız. Çalışanlar, kamu çalışanları, esnaflar, öğrenciler, gençler ve daha birçok kişi için en özel tarifler hazırlanmakta ve sizlere sunulmaktadır. Bu konuda taraftarlar içinde en güzel tarifeler Vodafone tarafından hazırlanıyor. Özellikle Beşiktaş taraftarları için hazırlanan KaraKartal tarife oldukça güzel avantajları ile sizlere bolca internet ve dakika sunmaktadır.

En uygun fiyatlar ile doya doya konuşmak ve internete girmek bu güzel tarifler ile mümkün olmakta. Bunun yanında çok değer verdiğiniz takımınızın da kazanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızda sizin kullandığınız KaraKartal tarifesi kazanabilmektedir. Oldukça uygun fiyatları olan ve Beşiktaşlılara özel avantajlar sunan tarife birçok avantajı ile gelmektedir.

Tarifelere ek olarak alacağınız 3 paketlerde 500 MB internet ve 5 TL olanlarda ise 1 GB internet alınabilmektedir. Ancak tarifelere üye olunması durumunda 3 GB internet hediyesi verilmektedir. Bunun yanında bir arkadaşınızın sizi referans göstermesi durumunda 3 GB internet kazanımı da mümkündür. Bu durum her arkadaş için geçerlidir ve 12 GB olana kadar devam etmektedir.

Vodafone Beşiktaşlılara Özel KaraKartal Tarifesi Nasıl Yapılır

Bu tarifelere geçerek oldukça ekonomik bir şekilde bolca ve internet kullanımı yanında Beşiktaşlılara özel avantajlarda sunulmaktadır.

  • İmzalı forma kazanma şansı
  • Hediye maç biletleri
  • Takım oyuncuları ile fotoğraf çektirmek
  • Vodafone Arena gezisi
  • Futbolcular ve Şenol Güneş ile yemek yeme fırsatı
  • Yurt dışında olan maçlar için takımla birlikte seyahat etme fırsatı