Vodafone Büyük Seçim Bedava internet Paketi

Vodafone firmasının büyük seçim hediye bedava internet fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

İnternete sahip olmak için ücret ödemenize gerek bırakmadığımız vodafone bedava internet hakkından sizler de faydalanmak ister misiniz? Önemli operatör firmalarından biri olan vodafone için müşterilerine büyük avantajlar sunduğunu söylemek doğru olacaktır. Her seferinde müşterilerine iyi ki vodafone kullanıcısıyım dedirtebilen bu operatörle sizlere bu sefer de 250 megabyte değil 500 megabyte da değil tam olarak 1 gigabyte internet sahibi olmayı sunuyoruz. Müşterilerinin internete olan ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yine müşterilerine özel kampanyalardan biriyle karşınıza çıkan vodafone ile internet hakkınız bitti diye üzülmenize hiç gerek kalmayacak. Bu noktada kampanya adı büyük seçim olan bedava internet fırsatına bir an önce sahip olmanız yeterli olacak. Peki, nasıl?

Kampanyaya Sahip Olup İnternetine Hemen Şimdi Kavuşmak İsteyenler!

Yukarıda da sözü geçtiği üzere bedava internet fırsatını ayağınıza getiriyoruz. Peki, bunun için yapmanız gereken nedir?

  • Kampanyanın anahtar kodunu 7000’i tuşlayarak mesajla bildirdiğinizde ardından da self serviste kullanıcı bilgilerinizi yazarak giriş yaptığınızda bedava internet fırsatını da yakalamış olacaksınız. Tabi bunun için vodafone merkezlerine de gidebilir, işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kampanya 20 tarife içermektedir. Bu tarifelerde yer alan müşteriler kampanyadan yararlanabilenler olacaktır.
  • Kampanyanın öngördüğü şartlara uymayan müşteriler için katılım söz konusu olmayacaktır.
  • İster kısa mesajla isterseniz de vodafone müşteri hizmetleriyle iletişim haline geçerek kampanyadan çekilebilir yani işlemlerinizi iptal ettirebilirsiniz.
  • İptal işlemleri için web hizmetlerini de tercih etmeniz mümkündür.
  • Kampanyada kullanım hakları kapsamında 250 dakika, 500 dakika, 1000 kısa mesaj ve 1 gigabyte fırsatları yer almaktadır.
  • Yukarıda sözü geçen fırsatların her biri için 5 Türk Lirası kadar cüzi bir miktar yeterli olmaktadır.
  • Kampanya kapsamında kullanılmayan haklar söz konusu olursa bu hakların sonraki aylara devri mümkün olmayacak, otomatik olarak silinecektir.