Vodafone Devreden Uyumlu Bedava internet Tarifeleri

Vodafone firmasının operatörünü kullanan müşteriler Devreden Uyumlu Bedava internet Tarifeleri hakkında en doğru bilgiye sitemizden ulaşıyor..

Vodafone 2018 yılında da birbirinden özel kampanyalarıyla sizlerle.Vodafone Devreden Uyumlu Tarifelerinden birçok kullanıcı oldukça memnun. Vodafone aboneleri için bu tarifeyi oldukça tercih edilir hale getirdi. Birçok kullanıcı devreden tarife sayesinde SMS, dakika ve internet haklarının ay sonu silinmeden gelecek aya devredilmesinden fazlasıyla memnun. Sizler de bu cazip tekliften yararlanmak için zaman kaybetmeyin.

Vodafone Uyumlu Devreden Tarifeleri Hakkında

Vodafona Uyumlu Devreden’e katılmak için Online Self Servis’i tercih edebilirsiniz. Yanımda uygulamasıyle ve kısa mesajla da satın alabilirsiniz. Son 90 gün içinde numara taşımış veya yeni hat sahibiyseniz tarifeye katılım sağlayabilirsiniz. İptal etmek istersenizonline kanallardan ya da müşteri hizmetlerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Her yöne 250 dk, 250 SMS, 2500 dk şebeke içi ve 250 MB haklarınızı 12 aylık sözünüzle 21 TL karşılığında alabilirsiniz. Devreden Uyumlu 1 GB paketinde 25 TL karşılığında her yöne 2000 dk, Vodafone içi 2000 dk ve 1 GB bulunmaktadır. 3 GB İnternet paketi ise 29 TL karşılığında 1000 dk, 1000 SMS ve 3 GB içermektedir. 5 GB internet paketinde 1000 dk, 1000 SMS ve 5 GB 39 TL’dir. OZET yazarak 7000’e gönderebilir vekısa mesaj ile bakiyelerini öğrenebilirsiniz. +1 ödeyerek biriktirme özelliğini aktif edebilir ya da +3 ödeyerek durma özelliğini aktif edebilirsiniz. Böylece faturanızdaki kullanım haklarınız bittiğinde aşma olmadan durmaktadır.