Vodafone Faturalı Net Avantaj Paketleri

Vodafone operatörünün müşterileri için paylaştığı Vodafone Faturalı Net Avantaj Paketlerini sizde hattınıza kolaylıkla tanımlayabilirsiniz.

İletişim ihtiyaçlarına cevap vermek adına bütün dünya ile beraber Türkiye’de de birkaç yıldır hizmet veriyoruz. Müşterilerimizi kesintisiz iletişim ile tanıştırıyor ve bütün hizmetlerimizden dünya standartlarında, en yüksek kalite ile faydalanmalarını sağlıyoruz. Bedava internet paketleri ile müşterilerimizin en büyük ihtiyacı olan internete çözüm sunuyoruz. Çünkü günümüzde özellikle akıllı telefonların işlevlerini yerine getirmesinin en önemli gereksinimi internettir. Bizler de bu bilinç ve hassasiyetle, paketlerimizi internet içerikleri ile donatıyoruz. Vodafone faturalı net avantaj fırsatları ile müşterilerimizin ay sonunu rahat rahat getirmelerini sağlıyor, kesintisiz iletişim sağlamalarının yolunu açıyoruz. Birbirinden farklı içeriklerle hazırladığımız paketlerimiz sayesinde müşterilerimiz kendi ihtiyaçlarına uygun seçeneğe sahip olabiliyorlar.

Bedava İnternet Paketlerinin İçerikleri ve Ücretleri

Vodafone faturalı net avantaj fırsatlarından müşterilerimiz farklı kanallar aracılığıyla yararlanabilirler. Vodafone cep merkezlerini ziyaret ederek, Yanımda uygulamasını ziyaret ederek ve müşteri hizmetlerimizi arayarak tercih yapabilirler. İhtiyaçlarına en uygun bedava internet içerikli paketler satın alabilirler. Paketlerimizin içerik ve ücretleri şu şekildedir:

  • Bir ay boyunca kullanılabilecek 250 MB internete 14 TL karşılığında,
  • Bir ay boyunca kullanılabilecek 500 MB internete 18 TL karşılığında,
  • Bir ay boyunca kullanılabilecek 1 GB internete 24 TL karşılığında,
  • Bir ay boyunca kullanılabilecek 2 GB internete 35 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Paket Kullanımı ve İptal Yolları

Vodafone faturalı net avantaj paketlerimizden yararlanabilmek için faturalı akıl küpü, duran, devreden, hesabını bilen ve faturayı aşmayan tarifelerden birisini kullanıyor olmak yeterlidir. Bedavainternet içerikli paketlerimizi iptal ettirmek isteyen müşterilerimiz müşteri hizmetleri aracılığıyla ve Online Self Servis’e giriş yaparak yapabilirler. Satın aldıkları paketlerin kalan kullanım bilgilerini kısa mesaj veya Yanımda uygulaması ile öğrenebilirler. Kullanım harcamalarının % 100’e ulaşması durumunda da bilgilendirme yapılır.