Vodafone Faturalıya Geçiş Bedava İnternet Kampanyaları 2017

Vodafone firmasının faturalıya geçiş fırsatları ve bedava internet hediyelerinden sizde faydalanabilirsiniz.

Vodafone firması tarafından sunulmuş olan bedava internet kampanyasında, faturalıya geçen aboneler için çeşitli avantajlar yer almaktadır. İnternet kullanımının özellikle son yıllarda giderek artmış olması nedeni ile mobil kullanıcılar için de internet avantajları sunulmaya başlanmıştır. Kamu müşterilerine hitap etmekte olan kampanyada uygun fiyatlar üzerinden faturalıya geçmek ve internetin daha ucuza kullanılması sağlanmaktadır. Daha çok müşteri çekebilmek adına aralıksız çalışan GSM şirketi, aynı zamanda abonelerinin istek ve arzularına göre çalışmalarda yürütmektedir. Söz konusu olan fırsatların hazırlanışı sırasında, abonelerin yaş içeriklerine, meslek bilgilerine ve ekonomik durumlarına göre düzenlemeler yapılmaktadır. Müşterilerin her türlü istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çalışmalar yürüten Vodafone markası, müşteri memnuniyetine vermiş olduğu önemi de bu kampanyalar sayesinde göstermiştir.

Faturalı Hatta Geçişler İçin Sunulan 2018 İnternet Kampanyası

Bedava internet kampanyasına katılmak için Vodafone mağazalarına başvuru yapabilir ya da 542 numaralı telefonu arayabilir aynı zamanda ise Online Self Servis aracılığı ile katılım haklarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

  • Kampanya iptal işlemi için online kanalları seçebilir, aynı zamanda yanımda uygulaması üzerinden kampanyayı iptal edebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak müşteri hizmetlerinden de kampanya iptalini gerçekleştirebilirsiniz.
  • 3 GB internet için, 12 ay taahhüt ile ayda 29 TL ödeyerek, 3GB cepten internet her yöne 750 dakika ve 1000 SMS hakkı kazanabilirsiniz.
  • 5 GB internet için, 12 aylık anlaşma ile ayda 30 TL ödeyerek, her yöne 1000 SMS ve 5 GB kazanabilirsiniz.

Sunulan İnternet Kampanyasının Detayları

Söz konusu olan bedava internet kampanyası yalnızca yurt içinde geçerlidir. Yanımda uygulaması ile bakiyeleri öğrenebilir ve paketinizdeki hakların bitiminde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.Son 30 gün için numara taşıma ya da yeni hat tesisi ile operatör değişikliği yapmış olan abonelerin söz konusu olan kampanyadan yararlanma hakları bulunmaktadır.