Vodafone Faturasız Ek Paket ve Tarifeleri Nasıl Yapılır?

Vodafone hat kullanan abonelerimiz ek paket alma fırsatlarımızdan yararlanarak daha fazla konuşma, internete girme ya da mesaj gönderme olanağına sahip olabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Ek Paket ve Tarifeleri Nasıl Yapılır

Vodafone hat kullanan abonelerimiz ek paket alma fırsatlarımızdan yararlanarak daha fazla konuşma, internete girme ya da mesaj gönderme olanağına sahip olabilirsiniz. Hattınızın hangi özelliğini daha fazla kullanıyorsanız o özellik bakımından daha fazla avantaj sunan paket seçeneğimizden yararlanarak daha aktif bir mobil hat kullanıcısı olabilirsiniz.

  • 5 TL ilave ücret ödediğiniz takdirde, bir hafta boyunca 250 dakika Vodafonelularlakonuşma hakkına sahip olabilirsiniz.
  • Hattınızı her operatörden yakınlarınızla konuşabilmek için kullanmak istiyorsanız 5 TL karşılığında bu arzunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
  • Faturasız hattınıza 14 TL yükleme yaparak her yöne değerlendirebileceğiniz 250 dakika ilave konuşma hakkı elde edebilirsiniz.
  • Konuşma fırsatlarından daha ekonomik bir şartta yararlanmak isterseniz 18 TL yükleme yaparak aylık 500 dakika kazanabilir ve kazandığınız dakikaları her yöne kullanabilirsiniz.
  • Aylık 24 TL ödediğinizde her yöne kullanmanızın mümkün olduğu 1000 dakikaya sahip olabilirsiniz.
  • Aylık senle ben ya da gece paketlerinden yararlanmayı da tercih edebilirsiniz.

Vodafone Büyük Seçim paketlerimiz arasında tercih yaparak da konuşma, mesaj gönderme ya da internet kullanma avantajlarınızı katlayabilirsiniz. Buna göre; 5 TL ödeme karşılığında her yöne kullanabileceğiniz 250 dakika kazanabilir, 500 dakika Vodafonelularla konuşmak için 5 TL ödeyebilir, 5 TL ödeme yaparak her yöne kullanabileceğiniz 1000 SMS gönderme hakkına sahip olabilirsiniz. Dilerseniz 5 TL ödeyerek ilave hak elde etme olanağını 1 GB internet kullanımından yararlanarak değerlendirebilirsiniz.

Vodafone Faturasız Ek Paket ve Tarifeleri