Vodafone Faturasız Esnek Bedava İnternet Paketleri 2018

Vodafone kullanıcıları için birçok güzel tarife hazırlamaktadır. Bu güzel tarifeler ile oldukça kolay bir şekilde iletişim kurulması ve bolca dakika kazanımı ile bolca internet kullanımı yapılabilmektedir.

Vodafone kullanıcıları için birçok güzel tarife hazırlamaktadır. Bu güzel tarifeler ile oldukça kolay bir şekilde iletişim kurulması ve bolca dakika kazanımı ile bolca internet kullanımı yapılabilmektedir. Özellikle oldukça ekonomik tarifeler olması nedeni ile de çok sevilmektedir. Bu alanda çok tercih edilen Vodafone faturasız esnek bedava internet paketleri ile çok tercih edilir durumdadır.

Bu güzel paketleri alabilmek için Vodafone cep merkezlerinde gitmek gerekmektedir. Bunun yanında 542 numaralı hattı arayarak müşteri hizmetleri ile görüşmekte tercih edilebilir. Ayrıca tarifenize ait olan anahtar kodu 7000’e SMS olarak göndererek bu paketlerden yararlanabilirsiniz. Bu paketlerden yararlanmak için FreeZone’lu olunması gerekmektedir. Ayrıca 26 yaşın altında olunması da gerekmektedir. Bu koşulların sağlanması durumunda özellikle aşağıdaki gibi güzel paketlerden yararlanmak mümkündür.

  • Aylık olarak 21 TL ödeyerek her yöne 500 dakika, 5000 SMS ve 1+1 GB internet kullanımı alınabilmektedir.
  • Aylık 23TL ödeyerek her yöne 750 dakika, 5000 SMS ve 2+2 GB internet kullanımı alınabilmektedir.
  • Ayda 29 TL ödeyerek her yöne 750 dakika, 5000 SMS ve 4+4 GB internet kullanımı alınabilmektedir.
  • Ayda 29 TL ödenerek her yöne 750 dakika, 5000 SMS ve 6+6 GB internet kullanımı alınabilmektedir.

Oldukça avantajlı olan bu paketler özellikle FreeZone’lu gençler tarafından çokça tercih edilmektedir. Bolca internet kullanımı sağlayan bu paketler ile özgürce internette gezinmek uygun fiyatlar ile mümkün olmaktadır.